Centr. Gen. voor Kinderherstellings- en Vacantiekolonies. Vereeniging voor Christelijke Gezondheids- en Vacantiekolonien in Nederland. Vereeniging voor Physieke Hulp aan het Kind. Amersfoortsche Vereeniging tot Bestrijding der Tuberculose. H. O. R. A. Afdeeling Amersfoort. Arts M. Kamerling, Voorzitter; A. B. v. d. Klein. Secr.-Penningmeester, Alb. Cuypstraat 51; Mevr. gravinne van Randwijck-De Jonge, Mevr. Kolk-Mijs, Mevr. Gerlach-van Rijn, freule Reygersberg Versluijs en J. van Haselen. Afd. Amersfoort. Goedgekeurd bij Kon. Besl. van 19 Jan. 1912 No. 32. Voorzitter: Dr. J. G. Menken, Kon. Wilhelminastraat 3; Secretaris: A. Lens, Korte Gracht 24; Penningmeesteresse: Mej. T. de Boer, B. Wuytierslaan 180; B. v. d. Kolk, W. v. Mechelenstraat 3. Bestuur: E. Kruithof, Voorzitter; A. Ritsma, Arnh.weg 78, Secretaris; G. v. Uitert, Penningmeester; G. H. Swart, Ad. ter Cock, T. Boer. Secretariaat: Utrechtsche weg 23. Mevr. HeldermanPigeaud, Presidente; L. S. Snoek, Vice-Voorzitter; Dr. H. W. Schreuder le Secretaris; J. F. Fontein, 2e Secretaris; J. A. Rant, Penning meester; Mevr. A. M. van DuylBerkenkamp; Mevr. A. KnoppersVan Eijbergen; Dr. J. Aghina; S. van Marwijk Kooy; J. Plomp, Arts; Mevr. J. C. Plantenga. Mevr. Wed. H. H. E. Morren is eerelid van het Bestuur. Dr. van Wieringen, leider van het Kring-Consultatiebureau en leider van het Districts-Consultatiebureau te Utrecht; Tweede geneeskundige aan het Consultatiebureau is Mejuffrouw Dr. van Buuren. Zuster N. van Vliet, huisbezoekster; Kringconsultatiebureau en magazijnen gelegen aan den Utrechtscheweg No. 23. Plaatselijke Commissie tot bestrijding der Tuberculose. Onderafd. Christ. Nat. Vakverbond. Vacant, Voorzitter; P. Bergman, Secretaris, Alb. Hahnstr. 25; J. G. v. d. Linden, Penningmeester, Paulus Potterstr. 45. Plaatselijk Comite „Herwonnen Levenskracht". T. v. Doornik, Voorzitter; M. G. Flos, Secretaris, Paulus Potterstraat 46; A. den Ouden, Penningmeester, Narcisstraat 26. Amersfoortsch Nazorg-Comite. Ad. ter Cock, Voorzitter; J. van Doom, wnd. Secretaris, Bloemendalsche- straat 19; J. v. Doom, Penningmeester; Dr. G. C. van Hoften, Medisch Advi- seur; Th. F. v. d. Pol, Roode Kruis; A. Kuis, Chr. NaK Werkm. Bond. Vereeniging tot ondersteuning van Burgerlijke Ambtenaren, afd. Amersfoort en Omstreken. J. P. M. Korving, Voorzitter; F. van Haneghem, J. v. Dieststraat 10, Secretaris; W. Hagevoort, Penningmeester, Stephensonstraat 47. 42

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 56