R. K. Oudersvereeniging, afd. van den R.K. Bond voor groote gezinnen. Nieuw-Malthusiaansche Bond. N.V. Volkshuisvesting I. Stichting Volkshuisvesting II. Sint Bonifacius. Woningbouw stichting „St. Ansfridus". Woningstichting ,,Ons Belang". Cooperatieve Bouwvereeniging „Eigen Haard". V.I.O.S. Woningbouwvereeniging „Goed Woncn". N.V. Amersfoortsche Glasverzekering Maatschappij. Maatschappij tot Nut van 't Algemeen. G. A. Luycx, Voorzitter; J. A. J. Rijkers, Breitnerstraat 14, Secretaris. Afdeeling Amersfoort. N. Groeneveld, Voorzitter; H. Brouwer Jr., le Secretaris; R. Schilling, le Pen- ningmeester; C. de Wolf, 2e Penningmeester; Mevr. J. Verkaik-IJzerman, lid. Secretariaat: Schimmelp.straat 26b. Dr. H. W. Schreuder, Voorzitter; Mej. E. Middelburg, Secretaresse. Dr. H. W. Schreuder, Voorzitter; J. J. M. van Delden, Secretaris-penning- meester, Utrechtscheweg 113, Amersfoort. G. J. Noordman, Voorzitter; G. W. J. Maas, K. Wilhelminastr. 16, Administra- teur, kantoor K. Wilhelminastraat 16. G. Noordman, Voorzitter; G. W. J. Maas, K. Wilhelminastraat 16, secretaris; H. J. C. Venings, Penningm.-administrateur; Mej. J. M. C. de Haan, Inspectrice. W. van Olst, voorzitter, Amersfoort; C. J. Hoi, secr.-penningmeester, Wognum correspondentie-adres: Lorentzstraat 25, Amersfoort). De stichting exploiteert voorschotwoningen te 's-Hertogenbosch en Soest (totaal 174) en premiewoningen te Arnhem, 's-Gravenhage en Utrecht (totaal 234). D. van Merkestein, Voorzitter; A. M. Mulder, Appelweg 14, Secretaris; J. F. W. Wurpel, Penningmeester. J. Zwagerman, Voorzitter; W. F. Mulder, Secretaris-Penningmeester, Arnhem- scheweg 97. J. van Doom, Voorzitter; H. G. Huslage, Secretaris-Penningmeester, Zonne- bloemstr. 8. Commissarissen; W. G. van Dam, President; S. W. Melchior, Secretaris, Mr. S. van t Eind, Directeur; Wijnand van Haselen P.Hzn. Kantoor Snouckaert- laan 24. Dr. R. Miedema, Voorzitter, Tel. 939; D. G. J. Bolten, Secretaris, J. v. Olden- 43

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 57