Nutsspaarbank. Nuts-Hulpbank. Nederlandsche Spaarbankbond. Amersfoortsche R.K. Spaarbank, Amersfoortsch Drankweer Comite. Ned. Ver. tot afschaffing van alcoholhoudende dranken. Vereen. tot Bevordering van het herstel van Drankzuchtigen. Dr. Ariens-Vereeniging. barneveltlaan 24, Telef. 1427; E. Kruithof, Penningmeester, Tel. 1445; C. J. F. Prins, J. U. H. Feikema, Dr. J. F. C. Raabe, Mevr. J. Loos-de Vogel. Het gezinslidmaatschap bedraagt 5.per jaar. Utrechtscheweg 1. B. J. van Enst, Voorzitter; J. G. Klaassen, Onder-Voorzitter; C. J. F. Prins, Secretaris; S. B. van Delden, Penningmeester; Ir. A. Dros, M. D. J. Gerritsen, H. F. Keetell, J. H. van Lonkhuyzen, leden; A. Sellemans, Directeur. (Doel: bestrijding van den woeker, door verleenen van voorschotten tegen matige rente). C. J. F. Prins, Voorzitter; J. van Haselen, Muurhuizen 11, Secretaris; J. Det- mar, Barchm. Wuytierslaan, Penningmeester; IJ. Baan, A. G. Ch. Gaillard, H. F. Keetell, G. J. Noordman, Dr. H. W. Schreuder, J. Tielroy, G. van Wijland, Commissarissen. Zitting elken Woensdagavond: 6^voor betalingen, iy28 voor inlich- tingen, in het gebouw der Openbare Leeszaal, Muurhuizen 9. Secretariaat Pieter Bothlaan 1, Tel. 1086 en 1658; postgiro No. 180011. G. H. Kolff, Secretaris. Aangesloten bij den Ned. Spaarbankbond. Breestraat bij de Langegracht. C. Jorna, Voorzitter; L. W. v. Loon, Secretaris: J. J. H. Haan, Penning meester. Openingsuren: Zondag 121 uur, Woensdag 78 uur, Vrijdag 1011 uur. C. A. Beukman, Voorzitter; J. F. W. Pieters, Woestijgerweg 30, Secretaris; W. de Wilde, Penningmeester. Bisschopweg 129. Vacature Voorzitter; A. E. Weijtenburg, Vermeerstraat 35, Secretaris; C. W. van den Brink, Penningmeester. Sanatorium Hoog-Hullen te Eelde (Drente). Tel. 66. Correspondent: vacature. lste kl. 120.p.m., 2de kl. 75.p.m., alles in- begrepen. Vereeniging tot bevordering van het herstel van Katholieke alcoholisten in Nederland. (Centraal Bureau te Helmond.) Afd. Amersfoort. G. A. Hendriks, Edisonstraat No. 44, Voorzitter; J. Haarsma, Secretaris; J. Cornelissen, Penningmeester; Kapelaan C. C. J. Bachg, Geestelijk Adviseur; Dr. E. J. G. Mertens zur Borg, Geneeskundig Adviseur. 44

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 58