Vereeniging voor Alcoholbestrijding bij het Snelverkeer. (V.A.S.) Ned. Vereeniging van Geheelonthouders onder Spoor- en Tramwegpersoneel (S.O.V.). Int. Orde van Goede Tempelieren (I.O.G.T.). Neutrale Orde van Goede Tempelieren (N.O.G.T.). Ned. Bond van Abstinent Studerenden. Nat. Christ. Geheelonthouders Vereeniging Geref. Vereeniging voor Drankbestrijding. Maria-V ereeniging Ned. Vegetariersbond. Vereen. tot Bevordering der Gezondheid in de Grafische Vakken in Nederland. Inlichtingen of adviezen worden gegeven s Maandags tusschen 7 en 8 uur Edisonstraat 44 en pastorie M. Withoosstraat. Plaatselijk Agent: H. Kaan, Dollardstraat 168. H. Morren, Voorzitter; H. Kaan, Secretaris, Dollardstr. 168; R. R. van Ooster- hout, Penningmeester. J. Stuurman, Voorzitter; W. de Graaf, Secretaris, Woestijgerweg 130; T. Vlee- ming, Stephensonstraat 61, alg adres. M. v. Essen, Voorzitter; G. Schimmel, Secretaris, Celsiusstraat 60; Mevr. v. Essen-Dubois, Penningmeesteresse, Randenb. weg 15. Afdeeling Amersfoort. Henk van Wandelen, Regentesselaan 21a, Secretaris; Nel Visser, Vermeer- straat 10, Penningmeesteresse. Afdeeling Amersfoort. Bestuur: Mej. H. J. P. van Voorst Vader, Presidente, Kon. Wilhelminastr. 9. W. W. de Wilde, Secretaris, Bisschopsweg 129; Mevr. Rupp, Penning meesteresse; Mevr. Cramer, Mej. A. van Veen. Ds. S. J. Popma, Voorzitter; G. F. Torn, Galvanistraat 20, Secretaris; H. Hoek- stra, Kapelweg 47, Penningmeester. Drankbestrijding. Bestuur: Mevr. Jordi v. d. Klundert, Presidente; Mevr. M. C. F. v. d. Pol- Koster, Daltonstraat 34, Secretaresse. Afdeeling Amersfoort. J. v. d. Weij, Voorzitter, Borgesiuslaan 37; W. J. C. Bruining, Secretaris, Dil- lenburglaan 12; Mej. Dora Muller, penn., Schaepmanlaan 5. Afd. Amersfoort. H. Kroon, Voorzitter; J. Meijer, Penningmeester; J. de Groes, Secretaris, Miereveldstraat 23; A. Jans. Oudpapier-bedrijf, Leliestraat 24. 45

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 59