Cooperatieve Vereeniging U.A. „Gooische Uitvaartverzorging". Vereen. tot Facultatieve Lijkverbranding. Arbeiders-Vereeniging voor Lijkverbranding. Nederl. Vereeniging van Huisvrouwen. Kon. Nederl. Vereen. „Onze Vloot". Koninklijke Vereen. „Oost en West". R.K. Reclasseerings Vereeniging. Jeugdherberg „Jong Amersfoort". Vereeniging van den H. Vincentius van Paulo. Correspondent: M. Bakker, Woestijgerweg 164, telefoon 1873. Afd. Amersfoort. S. W. Melchior, huize Weldam, Hoevelaken, Voorzitter; P. F. Kamm, Vondel- laan 41, Secretaris-Penningmeester. Laatstelijk goedgekeurd bij Koninklijk Besluit van 18 Juli 1930, Stbl. No. 111. Hoofdbestuur: Sarphatistraat 41 Amsterdam-C. Telefoon 54954. Afdeeling Amersfoort. Secretariaat: J. Boekstal, St. Radboudstraat 27; M. v. d. Molen, le Voorz.; P. Knap, 2e Voorz.; G. v. d. Vegt, Penningmeester. Afd. Amersfoort. Mevr. Gravin van Randwijck-De Jonge, Eere-Voorzitster; Mevr. M. Schuite- maker-Kuipers, Voorzitster; Mevr. J. Hoevers-de Smitt, Vice-Voorzitster; Mevr. Mr. H. Drabbe-Carstens, Borgesiuslaan 39, Tel. 2288, le Secretaresse; Mevr. A. P. Cramer-van Selm, 2e Secretaresse; Mevr. F. E. v. Vollenhoven- Nort, le Penningmeesteresse; Mevr. Modderman-Wesseling, 2e Penningmees- teresse; Mevr. G. v. d. Berg-Biiller, Mevr. H. M. Versfelt, baronesse van Har- denbroek, bestuursleden. G. Doorman, Voorzitter; W. Driebergen, Secretaris-penningm.; J. Albarda, wnd. Voorzitter. Afd. Amersfoort. Voorzitter: P. Coops; Onder-Voorz.: Ir. W. J. W. C. Bakker; Secr.-Penningm.. G. J. Tielrooy, Thorbeckeplein 22, Tel. 1511, Postrek. 265569. Leden: D. G. Bolten, Mevr. M. Hogewind-Spruyt, Prof. Mr. G. J. Nolst Trenite, Mevr. F. v.d. Post. Gevestigd te Utrecht. Correspondent: G. A. Hendriks, Edisonstraat 44, Amersfoort. Correspond.-adres: Zuidsingel 25. Leider: Drs. J. Melchior, P. Bothlaan 37; Secretaris: J. Asyee, Pasteurstraat 6; 2e Secretaris; A. M. Dijk, Alb. Habnstraat 13. Bijzondere liefdewerken. Kinderbescherming. Bibliotheek. Kleeding en ligging. Ambachtsleerlingen. Gratis advies. Stille armen. Bijzondere Raad: Herm. Kroes, President; P. J. Hamers, Vice-President; B. T Bremer, Secretaris; A. F. Batenburg, Penningmeester. Conferentie van O. L. Vrouw Hemelvaart: J. J. A. Aghina, President; H. B. 46

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 60