Ver. „Liefdewerk voor Voogdij- en Kinderbescherming" te Amersfoort. Voogdijraad. Fonds tot aanmoediging en ondersteuning van den Gewapenden Dienst in de Nederlanden. R. K. Herstellingsoord-vereeniging voor Spoor- en Tramweg- personeel „Mgr. Mutsaers". Herstellingsoordvereeniging „Villandry". Commissie voor Steunverleening, Werkverschaffing, enz. Fortmann, Vice-President; A. C. Beijer, Secretaris; F. J. Verwer, Penning- meester. Conference van St. Franciscus Xaverius: Mr. D. P. Hamers. President; C. J. Visser, Vice-President; K. Batenburg, Secretaris; H. J. B. Lensing, Pen- ningmeester. Conferentie van St. Henricus: R. A. Keizer, President; A. W. Boog, Vice- President; N. J. de Wit, Secretaris; G. W. Koelman, Penningmeester. Conferentie van St. Ansfridus: C. J. Haagen, President; G. A. Hendriks, Vice- President; J. B. Lubberts, Secretaris; F. de Haan, Penningmeester. Liefdewerkt Bibliotheek: Lieve Vrouwestraat 30. Geopend s Woensdags n.m. van 46 uur en 's Zaterdags n.m. van 6.30—8 uur. Voorzitter: A. H. Beijer. Filiaal Soesterkwartier: Paulus Borstraat; geopend Zaterdagnam. van 6.30— 8 uur. Voorzitter: F. Andringa. Liefdewerk, Kinderbescherming: Mr. D. P. Hamers, Voorzitter; A. J. Spieker- mann, Secretaris. Liefdewerk, Stille Armen: G. P. A. L. te Leuken, Voorzitter; Mr. A. E. M. Koolen, Secretaris. Liefdewerk: Kleeding en ligging: Lieve Vrouwestraat 30. Geopend 's Woens dags n.m. 5—6 uur. Voorzitter: F. J. Willenborg; Secretaris; N. J. de Wit. Liefdewerk: Gratis Advies: Zitting elken lsten Dinsdag der maand n.m. van 8—9 uur in het gebouw der R.K. Spaarbank. Secretaris: G. A. Hendriks; Voorzitter: Jos. Haan. Mr. D. P. Hamers, Voorzitter; C. W. C. G. Hehenkamp. Onder-Voorzitter; A. J. Spiekermann, Secretaris; M. Th. J. van Wessum, Penningmeester. Vacature en G. A. L. Spelberg, agenten. Mr. D. P. Hamers, lid. (Fonds voor Oud-Militairen.) J. U. H. Feikema, Voorzitter; J. A. Rant, Secretaris-Penningmeester; J. Hoge- wind, G. Doorman, gep. kol. Art. en J. de Vries, gep. kap. N.I. leger, leden. N. Opdam, Voorzitter, Lorentzstraat 8, G. A. Mooijman, Sumatrastraat 40, Secretaris; E. van Daatselaar, Penningmeester. S. Buursma, Voorzitter, Berkelstraat 7; C. Wilkes, Secretaris-Penningmeester, Hulststraat 13. B. Noordewier, Voorzitter; A. J. Spiekermann, Vice-Voorzitter; C. Ruitenberg, J. Chr. de Bruin. J. Zwart, leden werkgevers; J. XV. Polder, A. Wilder::;in. A. Laseur, leden werknemers; G. van Wijland, Secretaris. Algemeen adres: Achter Davidshof 2. 47

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 61