Bureau voor Jeugdregistratie. Commissie van advies voor Ontwikkeling en Ontspanning voor werkloozen. Centrale voor Werkloozenzorg, Vereeniging Zorg voor Onvolwaardige Arbeidskrachten. KUNSTEN EN WETENSCHAPPEN. Openbare Leeszaal en Bibliotheek. Katholieke Openbare Leeszaal en Bibliotheek. Plantsoen West No. 2 Tel. 2375. Alg leider: G. van Wijland. J. Hovens Greeve, Voorzitter; G. van Wijland, Secretaris, algemeen adres: Achter Davidshof 2. Subcommissies. Vakcursussen: C. B. v. d. Tak, Voorzitter. Ontspanning en Ontwikkeling: Dr. R. Miedema, Voorzitter. Districts-Bureau voor Arbeidsrecht. Ambtenaar J. Mehius Wzn., Pasteurstraat 9, tel. 363. Bestuur: W. Polder, Voorzitter; H. G. Huslage, Secretaris. Spreekuur van den Ambtenaar elken Maandagavond van 8—9 uur in het ..Volksgebouw", Snouckaertlaan 11. Gesticht op initiatief van den raad van Ned. Kerken voor practisch Christendom. Comite Amersfoort. Voorzitter; J. P. Bierhuys, Voltastraat 25; Secretaris-penningmeester: N. A. van Woudenberg, Bergstraat 36. Werkplaats voor onvolwaardige arbeidskrachten Plantsoen Noord 51. A. Hendriks, Arts, Voorzitter; Mr. W. J. B. Versfelt, onder-Voorzitter; B. J. Groenevelt, Secretaris, Jan v. d. Heydenstraat 29; Dr. K. E. v. d. Man- dele, Penningmeester, Korte Gracht 3; G. Adriaans, D. Q. R. Muloch Houwer, G. A. Hendriks. Muurhuizen 9. W. H. E. Vrijdag, Voorzitter; J. Mebius, waarnemend Secretaris; T. Boer, Penningmeester. Kosteloos toegankelijk voor personen boven 18 jaar; uitleening geopend van 2.305 en van 79. Uitleening voor kinderboeken op Woensdag- en Zater- dagmiddag. Jeugdleeszaal (1618 j.) Woensdag- en Zaterdagmiddag. Nieuwstraat 24. B H. Kuiper, Voorzitter; E. A. Galesloot, Secretaris; M. J. Th. van Wessum, Penningmeester; F. M. Houbaer; A. A. van Nijnatten; Mej. J. M. C. de Haan, Directrice; Mej. H. E. M. Fortmann, Assistente. 48

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 62