Christelijke Bibliotheek. V redesbibliotheek. Maatschappij tot Bevordering der Toonkunst. Ned. Natuurhistorische Vereeniging. Oudheidkundige Vereeniging „Flehite". Volksuniversiteit. Tel. 363. Instituut voor Arbeidersontwikkeling. Instituut voor Arbeidersontwikkeling. R.K. Typografische Studieclub „V.A.K.T.A.'\ Dagelijks kosteloos toegankelijk voor alle personen boven 18 jaar, behalve Zondags. Maandags van 4—9.30 nam. Andere dagen van 10—1 en van 4—9.30. Joh. Tolliusstr. la. Afd. C.J.M.V. 2000 boeken. E. M. J. de Vin, Bibliothecaris, v. Assenraadtstraat 12. Geopend: Zaterdag- middags van 35 uur, Zaterdagavond van 79.30 uur. Adres Arnhemscheweg 50. Geopend Vrijdags van 7—9 uur nam. Drs. L. Leopold, Voorzitter; Mevr. M. E. Gerlach van Rhijn, Ondervoorzitster; Vacature Secretaris; K. Vos, Penningmeester; Y. Baan, Bibliothecaris. Dirigent v. h. Zangkoors Gerrit v. d. Burg. Directeur v. d. Muziekschool: Will em Meijer. Afdeeling Amersfoort e.o. D. Bolten, Voorzitter; Dr. A. F. M. Reijnders, Vice-Voorzitter; Mevr. Mr. R. C. M. Veenstra-van Eck, Anna Paulownalaan 6, le Seer.; J. Smith, Biol. Drs., 2e Seer.; Mevr. J. van't Eind-de Haas, Emmalaan 10, Penningmeesteresse. W. Croockewit W.Azn., Voorzitter; D. H. Huygen, Secretaris, Heiligen- bergerweg 97; Drs. L. Leopold, Penningmeester; D. G. J. Bolten en Jhr. A. W. den Beer Poortugael. Opgericht 1878. Geopend: Dagelijks (behalve Zon- en feestdagen) van 10—12 en 1—4. Zaterdags 10—12 en 1—3 (kosteloos voor stadgenooten). Dr. R. Miedema, Pred. Rem. Gem., Voorzitter; J. Mebius Wzn., Lid Prov. Staten, Secretaris-Penn., Pasteurstr. 9; H. O. B. Blijdenstein, Dir. R. Kw. Sch.; G. van den Burg, Organist; Dr. B. Keulen, Rector Gymnasium; Dr. G. van Rij, gep. Dir. R.H.B.S. Afdeeling Amersfoort. Dag. bestuur: J. Mebius, Voorzitter; E. Wijgman, Secretaris, Kapelweg 40; G. A. v. Mechelen, Dollardstr. 124, Penningmeester. Gew. Comite voor de provincie Utrecht: Secretaris: J. de Groot, Oude Soes- terweg 164. Vertegenwoordiger voor Amersfoort: S. v. d. Veen. Alb. Heijman, Voorzitter; H. J. Paalts, Leusderweg 189, Secretaris; C. L. Smits, Penningmeester; W. H. Leijenhorst, Bibliothecaris. 49

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 63