Vrouwenbeweging: De verantwoordelijkheid van de Vrouw. Prop. Comite Ned. Chr. Radio Vereeniging. K.R.O. Ver. Arbeiders Radio-Amateurs. Kring Amersfoort van de Maatschappij tot Bevordering der Bouwkunst, Bond van Nederlandsche Architecten (B.N.A.) Monumentencommissie. Afd. Amersfoort van het Genootschap NederlandFrankrijlt. Het Amersfoorts Kunstenaars Gilde. Doel: Verruiming en ontwikkeling der Vrouw. Mevr. Stephania M. Sypkens-van Andel, Secretaresse en administrate maand- blad „De Verantwoordelijkheid van de Vrouw": Utrechtschestraatweg 20, Heelsum. Inlichtingen te Amersfoort bij mevr. C. J. Cavalje, Stationsstraat 38 B. A.V.R.O.-Actie-Comite. P. Kortland, Voorzitter; R. v. d. Waal, Secr.-Penningm., van Hogendorplaan 2; J. Spaander en E. J. F. C. Jans, leden. Afdeeling Amersfoort. P. Asma, Voorzitter, Rontgenstraat 3; H. de Wit, Secretaris, Lingestraat 3; A. Troost, Penningm., Leusderweg 5; W. H. H. Marie, Alg. adj., Heiligen- bergerweg 15. Afd. Amersfoort. C. Tuithof, wnd. Voorzitter; L. v. d. Ham Jr., Puntenb. laan 4, Secr.-Penningm. Afdeeling Amersfoort. M. Polak, Scheltemalaan 5, Voorzitter; A. J. H. Wunderink, Zonnebloem- straat 12, Secretaris; G. Lampe, Rozenstraat 21, Penningmeester. Bestuur: G. van Hoogevest, Voorzitter en G. Adriaans, Secretaris-Penning- meester, Thorbeckeplein 18, Amersfoort. Dr. R. Miedema, Voorzitter; G. Adriaans, Secretaris; Jhr. A. W. den Beer Poortugael, D. H. Huygen en M. J. Klijnstra, leden; Ir. C. B. v. d. Tak, advi- seerend lid. Secretariaat: Thorbeckeplein 18. Prof. Dr. L. F. de Beaufort, Voorzitter; F. W. J. Barkey Wolf, Vice-Voor- zitter; J. Vollema, Secretaris, Balistraat 34; Mr. R. P. van der Mark, Penning meester; H. G. Du Crocq, L. S. Snoek, Mej. Mr. H. H. Prins, bestuursleden. Gildehuis Muurhuizen 3 en Zuidsingel tegenover no. 17. Eere-voorzitter; Mr. J. C. Graaf van Randwijck. Alg. Bestuur: Dr. R. Miedema, Voorzitter, Regentesselaan 5; J. A. Blok, Secre taris, Bergstraat 45; W. J. van Dam, Penningmeester, Postrek. No. 6101; Mevr. C. B. Tydeman-Falck. Bestuur Afd. I (Schilder-, Beeldhouw- en Grafische kunst): M. Brandenburg, Voorzitter; J. C. Nijland, Secretaris, Borgesiuslaan 43. 50

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 64