Federatie van Amersfoortsche Middenstandsvereenigingen. Vereeniging Handel en Nijverheid. Katholieke Middenstandsvereeniging. Katholieke Jonge Middenstands-Vereeniging (K.J.M.V.). Katholieke Jonge Middenstandsvereeniging (K.J.M.V.). Algemeene Middenstands Jongeren Organisatie Amjo Amersfoort". Christelijke Middenstandsvereeniging „Amersfoort". „Nevor"-Levensmiddelenbedrijf. R.K. Coop. Bakkerij en Verbruiksver. „Helpt Elkander" U.A. Vereeniging „Nederlandsch Fabrikaat". Vereeniging IJsbestrijding Geldersche Vallei. L. A. A. van Hamersveld, Voorzitter; W. Wijk Jr., Secretaris, Arnhemsche- straat 5, Tel. 30; H. Elzenaar, Penningmeester, Langestraat 101. W. Wijk Jr., Voorzitter; P. J. Nierop, Pr. Marielaan. 18, Secretaris; J. Kroes, Penningmeester; J. Vonk, H. A. v. Nieuwkerk Geestelijk Adviseur: Pastoor A. W. J. Spitzen; Voorzitter: L. A. A. van Hamersveld; Secretaris: B. A. van Gastel, Bloemend. str. 1; Penningmeester: G. Bunnik: Vice-Voorzitter: F. J. Verwer; Commissarissen: J. G. E. Boeken- oogen, P. Hak, A. W. Boog. W. Plasmeijer, Voorzitter; A. Hemels, Kamp 50, Secretaris; J. Aubel, Pen ningmeester; L. Biegstraten, Algem. Secundus. J. J. A. v. d. Vat, Voorzitter; J. C. Knijn, Secretaris, Schimmelp. kade 3; A. Geurtsen. Penningmeester; L. Biegstraaten, algemeen secundis. Secretariaat: H. Barnstijn, Langestraat 7. G. Boode, Voorzitter, Kamp 43; H. J. de Vries, Secretaris, Weijerstraat 25; C. v. d. Brink, Penningmeester, Soesterweg 61. P. v. Gent, Voorzitter; S. J. Engel, Penningmeester; J. Kroeze, Methorststr. 1, Secretaris. Muurhuizen 60a en b. H. B. Korndewal, Voorzitter; B. Walet, Secretaris, Kapelweg 90; D. v. d. Ham, Penningmeester. Doel: De bevordering der belangstelling in de Ned. Nijverheid en van het gebruik en de vervaardiging van Nederlandsche waren. Secretaris voor Amersfoort en Omstreken: H. A. de Smit van den Broecke, Voltastraat 26; Voorzitter: J. Ph. Korthals Altes; Penningmeesteresse: Mej. E. M. v. d. Zee. Minimum contributie f 1.— per jaar. Adres: Arnhemscheweg 23, Tel. 425. J. L. van Nieuwenhuizen, Amersfoort, Voorzitter; Dr. Joh. H. Scheurer, Amers- 52

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 66