Kanaalvereeniging „De Geldersche Vallei". Vereeniging tot bevordering van het Vreemdelingen- Verkeer te Amersfoort. Vereeniging voor Veilig Verkeer" te Amersfoort. De Nederlandsche Bank. Amsterdamsche Bank, N.V. Nederlandsche Handel-Maatschappij N.V. Rotterdamsche Bankvereeniging N.V. Nederlandsche Middenstandsbank N.V. Koninklijke Nederlandsche Maatschappij voor Tuinbouw- en Plantkunde. foort, Secr.-Penn.; D. v. d. Bunt, Nijkerk, Commissaris; W. Houtzaager, Amers- foort, Commissaris. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Voorzitter; vacature seer.; J. H. van Lonk- huijzen, Amersfoort, Penningmeester. Eere-Voorzitter: Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Burgemeester van A'foort. Ant. Hofkamp, Voorzitter; Y. Baan, Secretaris, P. C. Hooftlaan 5, Tel. 469; W. van Haselen P.Hzn., Penningmeester, Gironummer 2952 (Rotterd. Bankvereen., Kantoor Amersfoort); Jos. Haan, C. v. Ommeren, W. Peper, J. A. C. Spoel. Minimum contributie f 2.50 per jaar. Verkeersbureau, Stationsplein 8a, Tel. 1152. Bestuur: G. Goorhuis, Voorzitter; D. P. van Rooyen, Vice-Voorzitter; W. J. van Dam Jr., le Secretaris, B.W. laan 196, H. A. de Smit van den Broecke, 2e Secretaris; A. H. Martens, Penningmeester; N. J. Zijlstra; W. C. Oosterman; G. Geelmuiden; A. C. van Gorkum; H. Beenhakker; F. Boomsma. J. van Haselen, Correspondent, Muurhuizen 11-15, Tel. 153, Postr. 103665. Kortegracht 16. Tel. 1010 en 1011. Directie: Ir. A. C. H. Calkoen; Th. P. Zijlstra, Procuratiehouder: G. J. Prins. Agentschap Amersfoort. Utrechtschestraat 32-34. Tel. 48 en 49. Agent: Mr. F. Kool; Procuratiehouder: J. J. G. v. d. Toom. Kantoor Amersfoort: Kortegracht 3, Tel. 360 en 524. Directeur: Dr. K. E. van der Mandele; Procuratiehouders: G. Jonkman en L. van der Mei. Gevestigd te Amsterdam. Kantoor Amersfoort: Langegracht 4, Tel. 304 en 697. G. Sleyt, Directeur; W. Termaaten, Procuratiehouder. Afdeeling Amersfoort en Omstreken. P. v. Straalen, Voorzitter; S. G. Kortbeek, 2de Voorzitter; P. J. de Groot, Dollardstraat 86, Secretaris; A. Noordanus, 2e Secretaris; J. R. Voorneveld, Penningmeester. 53

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 67