Vereeniging van Oud-Leerlingen der R.T.W.G. Tuinbouwvereeniging Amersfoort". Nederl. Tuindersbond. „De Amersf. Cactus Vrienden." Ned. Bond van Aquarium-Vereenigingen. Utrechtsch Landbouw Genootschap. Amersfoortsche Konijnenfokkersclub (A.K.C.). Amersf oortsche Kleinveefokkers Vereeniging (A.K.V.) Chr. Boeren- en Tuindersbond. Bovengenoemde Afdeeling stelt zich ten doel het bevorderen van den Tuin- bouw in de plaatselijke omgeving en het bevorderen van Tuinbouw-Onderwijs en Vakkennis en geeft belangeloos adviezen de Tuinbouw betreffende. Leden kunnen zijn zoowel liefhebber(ster) als vaklieden. Afdeeling Amersfoort. P. Kalkman, Voorzitter, Hoogeweg 137; E. J. Hooijer, Secretaris; Heiligenb.- weg 113"*; J. v. d. Heijden, Penningmeester, Ursilineweg, Hamersveld. (Opgericht 1912.) Vacature Voorzitter; J. J. Sporry. Secretaris, Amersf. Straatweg 112, Soester- berg; Secretariaat: Krommestraat 73, Amersfoort T276; P. van Straalen, Pen ningmeester; Knoppers, A. v. d. Knoop, D. J. de Jager. Doel der vereeniging is de verbetering en uitbreiding van den tuinbouw in de gemeente Amersfoort en omliggende gemeenten. Proeftuin met kassen aan den Hoogeweg No. 137, dagelijks geopend. Chef P. Kalkman. M'.nirpum-contributic, inclusief incasso- en administratiekosten, 1.15 per jaar. Afdeeling Amersfoort. P. van Straalen, Voorzitter; A. H. v. d. Knoop, Ursulinenhof E 18a, Hamers veld, Secretaris; P. Kalkman, Penningmeester; A. J. Spelt, M. Verheul, leden. Het bestuur is als volgt: A. Jellema, Voorzitter; J. Lagerwaard, Secretaris, Gabrielstraat 7; D. Stam, Penningmeester; J. G. Kaas, 2e Secretaris; W. v. Plateringen, 2e Penningmeester; P. H. Segers, 2e Voorzitter; A. F. Donath, Commissaris. Afdeeling Amersfoort. I. H. Parmentier, St. Radboudstraat 17, Secretaris. Afdeeling Amersfoort. K. Knottenbelt, Voorzitter, Hoogland; A. Looxma van Welderen baron Rengers, Secretaris-Penningmeester. B. Hassink, St. Annastraat 37, Secretaris. Goedgekeurd bi) K.B. van 13 Juni 1930. Secretariaat; Palmstraat 273. Afdeeling Amersfoort en Omstreken. A. van de Burgt, Hoogland, Voorzitter; H. Radix, Pr. Hendrikl. 12, Amers foort, Secr.-Penningm.; R. van Loenen, Leusden, Vice-Voorz.; G. Timmerman, Hoogeweg, Amersfoort; G. van Ginkel, Hoogeweg, Amersfoort; G. Lam, Birkt, Soest; T. Apeldoorn, Leusden. 54

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 68