Christelijke Jongeren Boeren- en Tuindersbond. Ring Amersfoort en Omstreken van de Vereeniging tot Bevor- dering der Bijenteelt in Nederland. Centrale Marktcommissie. Vereeniging tot bevordering der Bijenteelt in Nederland. Stichting Bedrijfsinstellingen V.P.N. College van de Malen te Hoogland. Heemraadschap „De Eem' Waterschap .Jsselt". Ver. van Pluimveehouders te Amersfoort en Omstreken. (Voorheen was de naam V.P.N.) Fruit-, Groenten-, Bloemen- en Eierveiling „Amersfoort en Omstreken". H Radix, Amersfoort, Eere-Voorzitter; E. J Hooyer, Amersfoort, Voorzitter; C. van Oosterom, Zwartegoor, Stoutenburg, Secretaris; H. van Reenen, Bi Amersfoort, Penningmeester. A. Vos, Voorzitter (Inspecteur van Politie), Bussum; W. E. Asbeek Brusse, Secretaris, Varseveld; J. Bosboom, Penningmeester, Bisschopsweg 105, Amers foort; E. C. Drost. Zeist en E. J. ten Raa, Soest, Commissarissen. D, L. Bolleman, Voorzitter, Amersfoort; W. E. Asbeek Brusse Secretaris, Varseveld; J. Bosboom, Penningmeester, Bisschopsweg 105, Amersfoort, W. H. van den Broek, Soesterberg, H. Roos en N. J. van Breukelen, Soest, en E. C. Drost, Zeist, leden. Afdeeling Amersfoort, C. Wijnen, Heiligenbergerweg 171 Amersfoort, Voorzitter; C.Sellout®. J. v. d. Heijdenstraat 19, Secretaris; J. v. Burken, Puntenburgerlaan 48, 2e Secretaris. M. van Essen, Penningmeester, Randenbroek 15. Vacature Voorzitter, Dr. G. van Rij, Secretaris; Jhr. A. W. den Beer P; >r- tugael, Jhr. P. J. H. Roell, J. J. Sporry, Directeur. Wijnand van Haselen P.Hzn. te Amersfoort, Rentmeester; P. van 't Klooster en W. Tolboom te Hoogland, Thinsmeesters. Jhr W. H. de Beaufort, Watergraaf; E. v Kolfschoten te Woudenberg, J. Veenendaal te Leusden, G. van 't Klooster Gzn. te Hoogland, Adr. Hdhorst Azn. te Soest, Heemraden; J. v. Haselen. Secretans-Penningmeester, Muur- huizen 11, Amersfoort Voorzitter; J. A. C. Spoel; Secretaris; C. Janssen; Heemraden: A. van t Klooster, Isselscheweg, Soest; G. Lam, Amersfoort. Ant. Hofkamp, Voorzitter; E. J. Ruitenberg, 2e Voorzitter; G J Wichman. Secretaris-Penningmeester; A. Winter, J. F. B. Weber, P. Schreuder, J. J. Sporry, Commissarissen. Telefoon 870. Giro 156690. A J Spelt Voorzitter, Hoevelaken; P. van Straalen Jr., Secretaris, Schimmel- 55

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 69