Arbeidsinspectie, 4e district. Contact-Commissie Winkelier-Consument. Raad van Arbeid te Amersfoort. WEESHUIZEN, LIEFDADIGHEIDSINSTELLINGEN, GODS- EN GASTHUIZEN EN VERPLEGINGS- INRICHTINGEN. Burger Weeshuis. penninckstraat 50, Telefoon 553, Amersfoort; L. J. van Leusen, Penningmees- ter, Scherpenzeel. Fruit- en Groentenveiling driemaal per week: Maandag-, Woensdag- en Vrij- dagmiddag om half vier. Bloeraenveiling driemaal per week: Dinsdag-, Donderdag- en Zaterdagmorgen om negen uur. Eierveiling eenmaal per week. Donderdagmiddag 3 uur. Directeur: D. J. de Jager, Leusderweg 273, Amersfoort. Trans 14, te Utrecht. Kantooruren: 1^25, behalve Zaterdag: 8}^12. Tel. 14519. Spreekuren Districtshoofd: Maandag 10.12 en 24. Zaterdag 1012. Onder dit district ressorteeren: de provincie Utrecht, het Gooi, Oldebroek en het rechtsgebied van de Kantongerechten Harderwijk, Vianen, Gorinchem en Sliedrecht, met uitzondering van de gemeenten Giessendam, Papendrecht, Slie- drecht en Hardinxveld. Ir. J. H. J. Huygens, Hoofdinspecteur van den Arbeid (Districtshoofd); Ir. G. H. J. v. d. Sluys, Inspecteur van den Arbeid, tot 1 Mei 1938 wnd. Hoofd van het 4e District; A. R. Strunk, W. van der Graaf, technische ambtenaren; H. G. Mattijssen, F. M. de Winter en H. J. Birza, Controleurs van den Arbeid te Utrecht; H. L. A. van den Hurck, Controleur van den Arbeid te Amersfoort (Stephensonstraat 23); T. G. R. Brouwer, adm. ambtenaar der le kl. Het is ten zeerste gewenscht bouwplannen van fabrieken en werkplaatsen ten bureele op bovengenoemde dagen te komen bespreken. Ook over te behandelen zaken, verband houdende met Arbeidswet, Veiligheidswet en Steenhouwers- wet, kan men steeds bij dezen dienst inlichtingen vragen. Adres: Arnhemscheweg 23, Tel. 425. Dr. Joh. H. Scheurer, voorzitter-secretaris; Mevr. Gerlach-v. Rijn; Mevr. H. C. Drabbe-Carstens; G. A. Luycx; B. Ruitenberg Hz.; W. K. van Rossum; Mevr. v. Vollenhoven-Nort. Mr. H. P. Hermans, Groen van Prinstererlaan 24, Amersfoort, Voorzitter; Werkgeversleden: Jhr. J. F. Berg te Naarden; J. van Buuren te Veenendaal; Werknemersleden: H. Horn te Hilversum; G. van Wijland te Amersfoort; Plaatsvervangende werkgeversleden: E. Dudok van Heel te Naarden; Mr. D. P. Hamers te Amersfoort; Plaatsvervangende werknemersleden: J. Koster te Bus- sum; W. S. du Pree te Amersfoort. Depot rentezegels: Wed. M. Govaert-de Lang, Soesterweg 171; G. E. van Nieuwenhuizen, Kapelweg 104. Regenten en Regentessen: A. J. Spiekermann, Voorzitter; J. Overeem, H. A. Pothoven, J. G. Klaassen, Mr. D. J. W. Muller Massis, D. Q. R. Mulock Hou- 56

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 70