Gereformeerd Burgerweeshuis. Gesticht de Armen de Poth. Maria Internaat voor R.K. Meisjes. R.K. Weeshuis voor Jongens. R.K. Weeshuis voor Meisjes. St. Jozef-Gesticht. St. Pieters- en Bloklandsgasthuis. St. Alphonsushuis. St. Jozef-Klooster. Marienweerd. wer, Mevr. A. M. J. Korthals Altes, Mevr. T. E. van Vollenhoven, Mevr. H. G. Huslage, Mevr. A. P. van den Bovenkamp, Mevr. C. van Hasselt, Mejuffrouw J. M. C. de Haan; Dr. H. W. Schreuder, Secretaris-Penningmeester. Hoogeweg 4. Ds. E. Schouten, Voorzitter; M. Pon, Secretaris-Penningmeester. E. J. van Ommen, G. Ruiter, Ds. S. J. Popma en J. Stuurop, regenten. G. Rogaar en echtgenoote, Vader en Moeder. H. C. A. de Jong; Jhr. A. W. den Beer Poortugael; Mr. Dr. M. Tydeman, J. U. H. Feikema, A. Blusse van Oud-Alblas, Mr. R. P. van der Mark, Re genten; Johs. Knoppers, Secretaris-Penningmeester. Oude Soesterweg 2. Gelegenheid tot behalen van diploma's -in "t knippen en naaien. J. H. Manders, Voorzitter; A. M. Frankenmolen, Secretaris; E. Gerritsen, Penningmeester. Havik 34. Pastoor W. J. A. M. Oostveen, Regent-Voorzitter; H. Kroes, Regent-Secre- taris; K. M. B. Batenburg, Regent-Penningmeester. Muurhuizen 157b. Pastoor W. J. A. M. Oostveen, Regent-Voorzitter; H. Kroes, Regent-Secretaris; K. M. B. Batenburg, Regent-Penningmeester. Weverssingel 44. Pastoor W. J. A. M. Oostveen, Regent-Voorzitter; H. Kroes, Regent-Secretaris; K. M. B. Batenburg, Regent-Penningmeester. Achter Davidshof 1. W. A. Kleber, Voorzitter; C. Janssen, Secretaris-Penningm.; J. Knoppers, J. Ph. Korthals Altes, W. Croockewit W.Azn., J. P. Hamers, H. A. Pothoven, W. Schreurs, Vader. R.K. Retraitenhuis. (Barchman Wuytierslaan 53). Moederhuis der Eerw. Zusters van de Congregatie van St. Jozef. Barchman Wuytierslaan 55. Tel. 762. Tehuis voor dames en heeren. Verzorging door de Eerw. Zusters van St. Jozef. Nieuweweg 4. 57

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 71