St. Jans-Gesticht. „Zandbergen". Rijks Opvoedingsgesticht. Vereeniging „Kinderzorg „Toegewijd aan Kinderen". R.K. Parochiaal Armbestuur. Armbestuur der Ned. Isr. Gemeente. M Withoosstraat 36. (Woestijgerweg 261 2.) Maatschappij, Vereeniging tot Opvoeding van Weezen en andere Minder- jarigen (gevestigd te Amsterdam). Ds. J; D. van Calcar, te Beverwijk, Voorzitter; Mr. Julius Hoog, te Haarlem, Secretaris; Mr. L. van Cranenburgh te Amsterdam, Penningmeester. De directie, inspectie en administratie zijn gevestigd te Amersfoort op „Zand- bergen". D. Q. R. Mulock Houwer, Directeur; Mej. Dra. E. van Dillewijn, Inspectnce voor de gezinsverpleging; J. Smit, Administrateur; Mej. S. A. C. Enthoven en Mej. M. C. Kammingh, Hoofden van het Eerste Tehuis (W. A. Ortthuis); Mej. K. van Dijk en Mej. H. Hoogeveen, Hoofden van het Tweede Tehuis (Zandwijk); Derde Tehuis (Korhoen) tijdelijk bijgebouw; Mej. A. L. Hiip- scher, Hoofd van het Treeker Bergje. J. J. Vermeulen, Directeur; W. G. Lijessen, Adj.-directeur. in het Provinciaal Ressort Uttecht der__Ngd»rk!rfdsche Hervormde Kerk. Ds. M. Barendrecht te Austerlitz, Voorzitter; B. Tjessinga te Utrecht, Lucas Bolwerk 14, Secretaris; J. C. Koningsberger te Utrecht, Julianalaan 7, Penning meester; J. H. Swart, Directeur. Deze voogdijvereeniging verzorgt ruim 125 kinderen in het Kinderhuis ,,Aldegonde Arnhemscheweg 67, en ruim 160 kin- deren in verschillende gezinnen. Stichting tot opvoeding van kinderen in Protestantschen geest. Directrice; Mej. J. Kenswil, Laan 1914 No. 43. Dr. H. W. Schreuder, Voorzitter; G. A. L. Spelberg, Secretaris; H. Middel- burg, Penningmeester; Ds. F. Oort; Mej. J. Kenswil. J. v. Dijk, Voorzitter; H. J. C. Venings, Vice-Voorzitter; H. B. Fortmann, Secretaris; H. A. Nieuwendijk, Penningmeester; B. T. Bremer, A. W. Boog, A. Voorbraak, L. W. van Loon. L. Gast, Voorzitter; M. H. Cohen, Secretaris; E. Beem, Penningmeester. Instituut voor Doofstommen te Groningen. Prof. C. Wijker, Directeur-Secretaris, Kerkstraat 1, Tel. 809t Jongenshuis Leger des Heils. Emmalaan 18. J. Langeland, Directeur, Telefoon 270. Stichting „Jacob van Gelder". H. van Raalte, Voorzitter; J. v. Dam, Secretaris; M. Cohen, Penningmeester. 58

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 72