Capittel van Sint Joris. Thomas Scheltus-stichting. Johannastichting. Hoefhamerstichting St. Elizabeth's Gast- of Ziekenhuis. Stichting „De Lichtenberg-Ziekenhuts Stichting „De Lichtenberg-Rusthuis". Vereeniging Ned. Herv. Stichtingen voor Zenuw- en Geesteszieken, Amersfoort. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Voorzitter; C. Janssen, Secretaris-rentmeester. Snouckaertlaan 21. J H. v. Lonkhuijzen, Voorzitter; G. v. d. Burg. Secr.-Penningmeester Fn v. Blankenheimstr. 8; Joh. Knoppers, M. Pon, G. v. Hoogevest, A. Bast, Mej. D. Rutgers, Directrice. Mr. T. C. Graaf van Randwijck, Voorzitter; Ds. J. Pannebakker, Secretaris; C. j. C. Burkens te Zeist; C. Janssen, Administrateur. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Voorzitter; Ds. J. Pannebakker, Secretans; Johs. Knoppers, Penningmeester. St. Andriesstraat 5b. College van Regenten: P. J. Hamers, Voorzitter; Deken P J. MSandkuijl, Vice-Voorz H P. E. Verberne, Hoogl.weg 28, Secretaris; H. C. A. de Jong, Penningmeester; G. P. A. L. te Leuken, Dr. Th. Deelen, Geneesheer-Directeur en speciaHst voor inwendige ziekten; J. J. A. Aghina, chirurg, Zr. Em,liana, Overste. Gevestigd te Amersfoort. Bestuur- G. van Hoogevest, Tesselschadelaan 6, Voorzitter; Mevr. S A J. Knoppers-Dieleman, Heinsiuslaan 37, Secretaresse; S. Knoppers, Jhorbecke- nlein 2 Penninqmeester; G. J. van Amerongen, W. van Barneveld, Veenen daa" Ds K J van den Berg, Ds. M. G. Gerritsen. A. N. Opstelten, F. van Slooten, H. Wisman, Utrecht. Het Ziekenhuis is gelegen: Utrechtsche weg 293, Tel. 1900. Directrice: Zr. C. Harthoom. Aan het Ziekenhuis is verbonden een afdeeling voor Chronische Lijders. Gevestigd te Amersfoort. Bestuur: als boven. Directrice: Zr. A. Breebaart. Het Rusthuis is gelegen: Utrechtscheweg 299, Tel. 1902. Secretaris: Dr. G. Brouwer, Boerhaavelaan 19, Leiden. Inrichtingen te Amersfoort: „Zon en Schild", Ned. Herv. Gesticht voor Zenuw- en Geesteszieken, Utrecht scheweg 266. Geneesheer-Directeur J. W. Bruyn, Utrechtscheweg 262. I ele- foon Gesticht 1970, woonhuis Geneesheer-Directeur 1420. 4 „HebronNed. Herv. Sanatorium voor Zenuw- en Geesteszieken, Utrecht scheweg 284. Geneesheer-Directeur J. W. Bruyn, Utrechtscheweg 262. Tele- foon Sanatorium 1971, woonhuis Geneesheer-Directeur 14 0. 59

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 73