PH1LANTROPIE. Liefdadighcid. Maatschappij tot Nut der Israelieten in Nederland. ,,Kinderhulp", Vereen. tot opvoeding van halfverweesde, ver- waarloosde of verlaten kinderen in het huisgezin. Vacantiekolonie „Naar Buiten". Vereeniging tot bevordering der belangen van Slechthoorenden. Commissie voor Kindervoeding. Christen Jonge Vrouwen Bond. Het Sterhuis. Vereeniging „Dorcas", Dr. B. J. van Enst, Voorzitter, 't Laantje 8; Dr. H. W. Schreuder, Zuidsingel 16, Secretaris; Mr. F. Kool, Penningmeester; Mejuffr. T. W. van de Werfhorst; Mevr. A. Bijl-Miedema. Afdeeling Amersfoort. M. H. Cohen, Voorzitter; S. B. Boas, Secretaris; L. Gast, Penningmeester. Afdeeling Amersfoort. W. H. E. Vrijdag, Voorzitter; J. F. van der Mersch, Kl. Nachtegaalstraat 30, Secretaris; H. G. W. Ham, Penningmeester; Mej. L. Zwart, Mevr. J. C. Plan- tenga Hogewind, J. C. C. Phaff te Soestdijk, Mevr. J. J. S. W. van 't Eind-de Haas, Mevr. G. v. Zanten-Dommerhold. Afd. Amersfoort. Mej. J. van Loon, Seer.-Penningmeester, Heinsiuslaan 41, Tel. 1331. Afdeeling Amersfoort en Omstreken. Ir. F. M. van Veen, Eere-Voorzitter; A. Drop, Voorzitter; J. van der Hoeden, Secretaris, Vermeerstraat 144; Mevr. M. Hengeveld-Vlug, Penningmeesteresse; Mevr. R. J. Bouricius; E. Boeijinga; G. Adriaans. Commissie voor Arbeidsbemiddeling; het Bestuur. Mr. W. J. B. Versfelt, Voorzitter; R. A. Keijzer, Secretaris, M. Withoosstr. 26. (Nederlandsche Meisjesbond). Afdeeling Amersfoort. Mej. H. J. P. van Voorst Vader, Presidente; Mej. H. Pothoven, Secretaresse; Mej. J. M. van Daal, Penningmeesteresse. Samenkomst de le Woensdagavond van elke maand Kon. Wilhelminastr. 9, te 8 ure. Beekensteinschelaan 6. Mevr. C. van Hasselt-van Oordt, Presidente, Kon. Sophialaan 7; Mevr. J. A. van Hoften-Ruys, Secretaresse, Barchm. Wuytierslaan 70; Mevr. H. H. J. Bar.esse van Heemstra-van Asch van Wijck, Penningmeesteresse, giro 303822. Mevr. Ds. Gerritsen—Hornsveld, Presidente; Mej. J. van Daal, Secretaresse; Mej. G. Pothoven, Penningmeesteresse. 60

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 74