Vereeniging tot verbetering van het lot der Blinden in Nederland en zijne Kolonien. Prov. Utrechtsche Commissie voor Geleidehond-fonds. „Geldersche Blindenvereeniging" tot verbetering van het lot der blinden van alle gezindten in Oost'Nederland. Tesselschade. Nederlandsche Vereeniging „De Stucrs". Oud-Kath. Vereeniging „Clara Gertrudis van Halteren". Kindervereeniging „Leert Goed Doen". Het Brokkenhuis. Ned. Ver. tot Bescherming van Dieren. Polikliniek voor kleine huisdieren. t W. A. van den Bovenkamp, Voorzitter; J. Plorap, Secretaris, Regentessel. 15; Mej. C. van Driel, Penningmeesteresse. Vertegenwoordigers voor Amersfoort: Ad. ter Cock, Huygenslaan 12 en G. C. van Hoften, arts, Barchm. Wuytierslaan 70. Correspondente: Mevr. J. C. Kolk, Woestijgerweg 177. Mevr. P. M. G. N. van der Hoe ve-Van Wijk, Presidente; Mevr. van den Bovenkamp-van Ravenhorst, B. Wuytierslaan 44. Secretaresse; Mej. M. A. Veenstra, Leusderweg 208b, Penningmeesteresse; Mevr. F. E. van Vollenho- ven-Nort, lid; Mevr. Plantenga-Hogewind, Vondellaan 35, Bemiddeling en Voorlichtingsbureau. Spreekuur Maandag 12 uur. Ir. D. C. Buurman van Vreede, Secretaris; A. Blusse van Oud-Alblas, Cor respondent, Utrechtscheweg 152, Amersfoort; J. Breedveld, arts, technisch adviseur, Kon. Wilhelminastr. 5, Amersfoort. Vacature Voorzitster; Mevr. T. van Bennekom-van Mechelen, Secretaresse; Mevr. E. A. van Gent-de Wilde, Penningmeesteresse. Mevr. Pels Rijcken-Bicker, ..Lockhorst", Leusden, Presidente; Mevr. van Mar- wijk Kooy-Driessen, Huygenslaan 3, Secretaresse; Mej. M. Kolff, Nimmerdor, Penningmeesteresse. Gevestigd Appelmarkt 9. Voorz. L. S. Snoek; Seer. Mevr. C. C. SchreuderNijland, Zuidsingel 16; Penningmeesteresse Mevr. van Hulst-Ubbens, Arnhemscheweg 7, p.a. Mevr. Leopold. Afdeeling Amersfoort. D. P. v. Rooijen, Voorzitter; Mr. G. J. v. Harencarspel, Borgesiuslaan 11, Secretaris; A. Winter, dierenarts, Utrechtsche weg 95, tel. 584; Jhr. H. Rader- macher Schorer, Ph. v. d. Land en G. A. Hendriks; 1 vacature. G. Wolfswinkel, Sint Bonifaciusstr. 19, inspecteur der afdeelmg. Van A. Winter, Dierenarts en v. d. pi. afd. der Nederl. Ver. t. bescherming van Dieren, Utrechtscheweg 95, Tel. 584. Dagelijks 8—9 en 1—2 uur of volgens afspraak. Minvermogenden verlaagd tarief. 61

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 75