Vereeniging „De Helpende Hand", Ned. Vrouwenvereeniging „Arbeid Adelt". VEREENIGINGEN OP GODSDIENSTIG, KERKELIJK EN STAATKUNDIG GEBIED. Nederlandsche Protestantenbond. De Amersfoortsche Bergkapel. Vrijmetselaarsloge „Jacob van Campen". Int. Orde der Gem. Vrijm. Le Droit Humain. Calvinistische Juristen Vereeniging. Ned. Bijbelgenootschap. Mevr. Goekoop, Voorzitster; Mevr. Huetinck, Vice-Voorzitster; Mevr. Tui- ninga, Huygensl. 37, le Secretaresse; Mej. Heeren, 2e Secretaresse, Mevr. v. Hulst, le Penningmeesteresse; Mevr. van Rhijn, 2e Penningmeesteresse; Mevr. v. Buuren, lid. Mevr. R. W. E. Fischer-Cats, Mauritslaan 4, le Correspondente; Mevr. Muller-Hornstra, Emmalaan 9, 2e Correspondente. Afdeeling Amersfoort. Dr. R. Miedema, Voorzitter; H. I. ter Beeke, Bankastraat 24, Secretaris; Ds. J. G. de Jongh, Penningmeester; Mej. Jac. van Loon, G. A. L. Spelberg, P. J. de Groot, Mej. M. A. Veenstra. Dr. J. F. B. van Hasselt, Voorzitter, Kon. Sophialaan 7; Mr. G. A. J. ter Linden, Secretaris, Bankastraat 17; J. P. Janssen, Utr.weg 309, Penningmeester; A. Blusse van Oud-Alblas, G. F. Callenbach, M. Kalff, Ds. J. Pannebakker, Mej. A. C. M. van de Werfhorst. Organiseert onder meer iederen tweeden en vierden Zondag der maand een godsdienstige Zondagmorgensamenkomst in het gebouw Regentesselaan 21b. Gebouw Van Persijnstraat 9b. Ir. J. W. G. Pels Rijcken, Voorzitter; G. J. Tielrooy, Thorbeckeplein 22. Secretaris; G. H. v. d. Berg, Penningmeester. Loge No. 796 Broedertrouw. Vergaderlokaal; Regentesselaan 21 B. Mej. A. M. E. van Dillen, Lange Bergstraat 38, Soestdijk. Adres: Korte Bergstraat 15 Tel. 819. Prof. Dr. A. Anema, Haarlem, Voorzitter; Dr. Joh. H. Scheurer, Amersfoort, Secretaris-Penningmeester; Mr. T. A. van Dijken, Den Haag; Prof. Mr. P. S. Gerbrandy, Amsterdam; Dr. H. v. Haeringen, den Haag. De vereeniging vergadert eenmaal per jaar op Woensdag voor Hemelvaarts- dag te Amersfoort. Ds. J. Pannebakker, Voorzitter; G. F. Callenbach, Secretaris; Ds. S. Rijper, Penningmeester; B. Ruitenberg Hzn., P. Bothlaan 8, Bibliothecaris; Mevr. Roell- 62

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 76