Vereenigde Bijbelcommissarissen. Evangelische Maatschappij. Gereformeerde Mannenvereeniging ,,Schrift en Belijdenis". Gereformeerde Mannenvereeniging ,,Calvijn Evangelisch-Luthersche Vereeniging „De Luthersche Kring". Dameskrans. Amersfoortsche Loge van de Nederlandsche Afdeeling der Theosofische Vereeniging. Vereeniging van Jong-Hervormden. de Beaufort, Huize „Schuttershoef", Leusden; Dr. B. Keulen; D. A. G van der Heide, Onderwijzer aan de Zondagsschool van de Afdeeling uitgaande. B. Ruitenberg Hzn., Voorzitter; D. A. G. v. d. Heide, Secretaris, Bankastraat 26; G. Korenhof, Penningmeester. Opgericht 1853. Afd. Amersfoort. Vacature Voorzitter; H. Middelburg, Kon. Wilhelminastraat 1, Secretaris; G. J. de Nooy, Penningmeester. A. v. d. Burgt, Voorzitter; J. Meeuwsen, 2e Voorzitter; T. Dorrepaal, Secreta ris, Torenstraat 7b; C. M. Bloemendaal, Penningmeester. De vereeniging vergadert eens in de 14 dagen des Woensdagsavonds 8.15 uur in een der zalen van gebouw .Concordia", Langestraat 113. H. Schuring, Voorzitter; A. B. Derksen, Secretaris, Soesterweg 67; B. Duns- bergen, Penningmeester; J. Bikker, 2e Voorzitter. Vergaderingen worden gehouden in gebouw .Irene aan de Dollardstraat, Woensdags om de veertien dagen. J. Kuijntjes, Westerstraat 80, Voorzitter; W. Hoevers, B. Wuytierslaan 140, Secretaris; E. v. d. Hoorn, Penningmeester; Mevr. J. G. de Jongh-Lindeyer, Mevr. H. Loer-Ludeman. Mevr. E. P. de Jongh-Stark, Eere-Presidente, Mevr. C. de Jongh-Lindeijer, Presidente. Gebouw Regentesselaan 21b. H. Bolt, Voorzitter, Jac. Catslaan 49; M. Bolt—de Bruin, Vice-Voorzitster; K. Zuurman, Penningmeester; Mevr. E. Visser-Ossedrijver, Galvanistraat 22, Secretaresse; S. W. Kuiper; D. M. Kan, Bibliothecaris. Geeft gedurende de wintermaanden cursussen en lezingen en bezit een uit- leen-bibliotheek (gratis). Verhuurt haar lokaliteiten. Ds. M. G. Gerritsen, Voorzitter; H. P. J. van Mourik, W. v. Mechelenstraat 9, Secretaris; Mej. J. M. Hottinga, Leusderweg 16, 2e Secretaresse; J. Germans, van Marnixlaan 70, Secretaris van het Kringwerk; E. W. van Straten. Utr. weg 257, Penningmeester. Commissie voor Jeugdkerk: A. A. Overdulve, Voorzitter, Stephensonstraat 46. 63

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 77