Zendings-commissie van den Kerkeraad der Ned. Hervormde Gemeente. Ned. Zendingsvereeniging. Geref. Zendings-Commissie. Ned. Zendeling-Genootschap. Utrechtsche Zendingsvereeniging. Wijkvereeniging „Uw Koninkrijk Rome". Zondagsschool v. d. Afdeeling Amersfoort van het Nederl. Bijbelgenootschap. Oud-Kath. Studentenvereeniging „Batavia". Internationale Oud-Kath. Vereeniging tot Onderlinge Hulp. Vereeniging van Jonge Oud-Katholieken „Van Neercassel". Oud-Katholiek Ondersteuningsfonds. Centrale Katholiek Amersfoort (K.A.). Zondagsschool van den Ned. Prot. Bond. Ds. J. Pannebakker, Voorzitter; D. A. G. v. d. Heide, Secretaris, Bankastraat 26; B. M. Karman, Penningmeester. Mej. G. Pothoven, Correspondente, Arnhemscheweg 55. Ds. E. Schouten, Voorzitter; J. Meeuwsen, Secretaris, V. v. Goghstraat 27; D. G. J. Breukelaar, Penningmeester. Ds. Pannebakker, Voorzitter; Dr. B. Keulen, Secr.-Penningm., Bilderdijk- laan 10. M. Smallegange, Correspondent. Ds. A. Donszelmann, Voorzitter; D. Schroor, Seer., Vlasakkerweg 48; P. Ruys, Penningmeester. Vacature Voorzitter; Dj. A. G. van der Heide, godsdienstonderwijzer. Praeses: E. Maan, jur. cand.; Ab-actis: H. D. Raymaekers, theol. stud.; Quaes tor: E. N. van den Bergh, med. stud. C. de Jager, correspondent. H. D. Raymaeckers, Voorzitter; Mej. A. Heere, Havik 10, Secretaresse; W. P. de Jager, Penningmeester. Afdeeling Amersfoort. Pastoor G. A. Smit, 't Zand 15, Voorzitter; A. C. van de Poll, Secretaris, Kerkstraat 1; E. J. Kerkhoff, Penningmeester. Geestelijk Adviseur; Pastoor J. H. Hooyman. Mr. A. E. Th. Koolen, Utrechtscheweg 17, tel. 1109. Voorzitter; W. A. M. Holleman, B. Ballotstraat 19, Secretaris; H. G. Vlug, Penningmeester; J. v. d. Linden. J. B. Lubberts, G. A. Luycx en P. J. A. Rethans. Dr. R. Miedema, Voorzitter; Mej. J. van Loon, Secretaresse-Penningmees- teresse, Heinsiuslaan 41, Tel. 1331. 64

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 78