Ned. Herv. Evangelisatie-Vereeniging „Soesterkwartier Chr. Jeugdver. „Immanuel", in het Soesterkwartier werkzaam. Wijklokaal Bethel, Soesterwijk. Hervormd Wijkgchonw „Philalethes Ned. Herv. Zondagsschool Vereeniging. Amersfoortsche Christelijke Jongemannen Vereeniging. Wijkgebouw Bethel. Ds. M. G. Gerritsen, Voorzitter; A. N. Opstelten. Wijersstraat 21, Secretaris; L. Rietvelt, Aucubastraat 6, Penningmeester. Kon. Goedgekeurd 23 Maart 1931 No. 28. Eigen Gebouw: Tulpstraat 371. 1. van Stek, Oude Soesterweg 89, Alg. Voorzitter; A Veldhuizen, Waalstr. 13, Alg. Secretaris; Y. B. Potjewijd, Oude Soesterweg 55, Alg. Penmngm. Afdeelingen: Jongemannenafd.: 18 jaar en ouder, H. C. van Norden, Voorzitter. Jongelingenafd.: 1518 jaar, H. Veenvliet, leider. Knapenafdeelingen: 12^15 jaar, H. C. v. Norden en W. Bakkenes leiders; 10—12 jaar, L. v. Ginkel en B. Keurhorst, leiders; 8—10 jaar, A. Veldhuizen en H. Wiertz, leiders. Jongevrouwenafd.: 17 jaar en ouder, Mevr. M. J. Gemen, leidster. Jongedochtersafd.: 15 17 jaar, Mevr. de Weerdt, leidster. Meisjesafdeelingen: 12—15 jaar, Mej. G. Floor en Mej. C. Gouw leidsters; 1012 jaar: Mej. G. v. Ginkel en Mej. J. v. Nieuwenhuizen, leidsters; 8—1U jaar; Mej. G. de Gans, leidster. Houtsnij- en zaagcursus; W. Bakkenes en H. Veenvliet, leiders. Mondorgelclub: Y. Luigjes, leider. Ds. M. G. Gerritsen, Voorzitter; Vacature Secretaris; G. J. van Amerongen, Penningmeester. Havik 27. Ds. K. J. v. d. Berg, Voorz.; B. Ruitenberg Hzn., Seer., P. Bothlaan 8, A. Gelderman, Penningmeester. Ds. M. G. Gerritsen, Voorzitter; W. W. de Wilde, 2e Secretaris; Mej. C. Bos- Gebouw J. Tolliusstraat 1A. Gebouw Stoovestraat 14. W. v. Runt, Voorzitter; A. J. Borgman, P. Potterstraat 24, Secretaris; A. Ger- ritse, Penningmeester. Onderafdeelingen: Christelijke Jongelingen Vereeniging. Van Minnen, Voorzitter; Teunis, Secretaris. Meisjes Vereeniging „Lydia". Mevr. Kolk, Presidente; W. Bouw, Secretaresse; M. van Doom, penning- meesteresse. Correspondentie: de Seer. C.J.M.V. 65

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 79