Ned. Herv. Mannenvereen. Op Ger. Grondslag „Calvijn". Ned. Herv. Jongel. Vereen. op Geref. Grondslag „Maranatha". Ned. Herv. Knaoenver. op Ger. Grondslag „Filalethes". Ned. Herv. Meisjesver. op Ger. Grondslag „Claudia". Meisjesvereeniging „Bethel". Centraal Verband van Geref. Jongelingsver. Jongelingsvereen. op Geref. Grondslag „Paulus". Jongelingsvereeniging op Gereformeerden Grondslag „Dr. H. Bavinck". Jongelingsvereen. op Geref. Grondslag „Calvijn". R. Wevers, Heiligenbergerweg 77, Secretaris. Eere-Voorzitter Ds. K. J. van den Berg le Voorzitter: W. van Ee; le Secretaris: J. v. d. Brink. Schimmelp. straat 20; Penningmeester: G. de Kruyff. Vergaderplaats: Herv. Wijkgebouw Filalethes, Havik 27. Afd. A.: Zondagsavonds 7.30—9.30 uur. Afd. B.: Woensdagsavonds 7.45.9.45 uur. Vergaderplaats: Wijkgebouw „Filalethes", Havik 27. Tijd van vergaderen: Woensdagavond, van 6.45 tot 8.15 uur. Bestuur: W. H. Kolkman, Leider; C. Smallegange, Penningmeester; W. E. Krei- kamp, Bisschopsweg 139, Secretaris. Ontspanningsavond voor leden Zaterdagavond van 8 tot 9.30 uur. Mej. M. van Brenk, Arnhemscheweg 20, Secretaresse. Mej. H. van der Horst, Beekenst.laan 6 en Mej. A. Ruys, Bergstraat 14, leidsters; Mej. A. van Doom, t Laantje 6, Secretaresse; Mej. St. Smit, Utr.str. 4, Pennm.; Mej. A. van Veen, Mej. K. Timmerman, leden. G. Veenendaal, Leusden, Voorzitter; J. van Zwieten, Arnhemschew. 181, Secre taris; J. Zeedijk, Arnhemschestraat 10, Penningmeester. Aangesloten zijn de J.V. op G.G. Paulus, Dr. H. Bavinck, Calvijn en Pro Rege. Bibliotheeki 's Maandagsavonds 1,010.30 Consistorie Ger. Kerk, Zuidsingel. G. H. Klaassen, Voorzitter; A. P. F. v. d. Werff, Secretaris, Heil. bergw. 109; J. J. Zeedijk, Penningmeester. Vergadert 's Zondags 20.00 uur, Consistorie Ger. Kerk, L. Vr. straat. G. Veenendaal, Arnhemscheweg D 33, Nieuw-Leusden, Voorzitter; H. Hollan der, Aldegondestraat 93, Amersfoort, Secretaris; D. Terpstra, ..Rudolph- stichting", Achterveld, Penningmeester. Vergadert iederen Donderdagavond (8.15 uur). Consist. Geref. Kerk, L. Vr. str. S. C. S. Rijper, Voorzitter; J. v. d. Werff, Heiligenbergerweg 109, Secretaris; Jan Petrusma, Langestraat 96, Penningmeester. Vergadert 's Zondags 20.15 uur, Consistorie Geref. Kerk, Zuidsingel. 66

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 80