Jongelingsvereen. op Geref. Grondslag „Pro Rege Bondsring ,,Amersfoort", van den Ned. Bond van Jongelings- vereenigingen op Gereformeerden Grondslag. Geref. Jeugdraad Amersfoort. Meisjesver. op Ger. Grondslag ,,Geloof en Kennis" 1. Meisjesvereen. op Geref. Grondslag ,,Geloof en Kennis II. Meisjesvereeniging op Geref. Grondslag „Irene". Meisjesvereen. op Geref. Grondslag ,,Credimus". Kleine Meisjesvereenigingen op Geref. Grondslag „Mirjam" I en II. H. Schuring Jr., Voorzitter; M. A. Boomker, Celzusterenstraat 1, Secretaris; G. Schuring, Puntenburgerlaan 51, Penningmeester. Vergadert's Maandags 20.15 uur in het Evangelis. gebouw „Irene", Dollardstr. G. Veenendaal, Leusden, Voorzitter; P. J. Rijper, Joh. Bosboomstraat 15, Secre taris; P. Kiesewetter, Amersfoortschestraatweg 24, Penningmeester; G. Klaas- sen, Borgerl. 11, Alg. adj. Bij deze Ring zijn aangesloten de vier Amersfoortsche J.V. op G.G. „Paulus Dr. H. Bavinck, Pro Rege en Calvijn. Langestraat 33, Tel. 232. Dr. Joh. H. Scheurer, Voorzitter; Adr. Veenendaal, Secretaris; Mej. M. Burger, Penningmeester; I. Stap, vice-Voorzitter; Joh. de Gans, alg adj.; Mej. J. H. Drenth, administratrice. Bij den Geref. Jeugdraad zijn aangesloten alle 14 Amersf. Ger. Jeugdver., die elk een afgev. in den J.R. hebben, waarvan bovengenoemde personen het Dag. Best, vormen. Mej. J. Veenendaal, Presidente; Mej. G. Brinkman, Hoogeweg 4, Secretaressc, Mej. H. v. d. Snee, Penningmeesteresse; Mej. C. Leyenhorst, Alg. Adj.; Mej. N. Annot, Bibliothecaresse. Mej. E. v. d. Beek, W. v. Mechelenstraat 15, Presidente; Mej. J. Waalewijn, Edisonstraat 69, Secretaresse; Mej. B. Apeldoorn, Jan Steenstraat 38, Penning meesteresse; Mej. C. Stap, Kon. Sophialaan 19, Bibliothecaresse; Mej. N. v. Loenen, Wijk D 6, Leusden, Alg. Adjunct. Vergadert Donderdags om de veertien dagen in het gebouw Irene aan de Lingestraat. Mej. H. Wolma, Presidente; Mej. T. Schotsman, Secretaresse, Wijerstraat 2; Mej. R. v. Eys, Penningmeesteresse; Mej. K. Hansma, Alg. Secundus; Mej. J. Vernhout, Bibliothecaresse. Vergadert Donderdags om de veertien dagen. Mej. M. Burger, Presidente; Mej. M. v. Ruller, Secretaresse, Arnhemscheweg 160; Mej. R. v. Hensbergen, Penningm.; C. Ruitenberg, Mej. A. Kramer. Leidster „Mirjam I": Mej. C. Ruitenberg, Gr. Koppel 9; Leidster „Mirjam II Mej. G. Huizinga, Celciusstraat 55; Leidster Van Knop tot Bloem; Mej. C. Donker, M. Withoosstraat 25. 67

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 81