Geref. Knapenvereenigingen. Chr. Ger. Mannenvereeniging „Maranatha". Chr. Geref. Jongelingsvereeniging Gideon". Knapenvereeniging „Samuel". Nationaal Jongeren Verbond. Nederlandsche Padvinders. Vereen. van de H. Catharina van Siena. Timotheiis vergadert Donderdagsavonds 6.30 in de consistorie der Geref. Kerk a. d. Lieve Vrouwestraat. Leider: R. van Driel, J. Tooropstraat 22. Abia vergadert Zaterdags 6.30, eveneens aan de Lieve Vrouwenstraat. Leider: J. Los, Celciusstraat. Ora et Labora Benjamin vergaderen Vrijdagsavonds 6.30 in het gebouw .Irene" aan de Dollardstraat. Leider: van Berkel, Dollardstraat. Leesbibliotheek Geref. Knapen- en Meisjesvergaderingen, Zaterdag van 7.30 8.30 in de Consistorie aan de L. Vrouwenstraat. Het Comite van leiders bestaat uit: H. Thijs, Voorzitter: R. H. van Driel, J. Tooropstraat 22, Secretaris; H. van Berkel, Penningmeester, Dollardstr. 120 en I. Stap. Het Comite van Ouders bestaat uit: H. Thijs, Voorzitter: R. H. van Driel, Secre taris; H. van Berkel, penningmeester, Dollardstraat 120 en I. Stap. Daniel vergadert Vrijdagsavonds 6.30 uur in Consistorie Zuidsingel. Leider: P. Rijper, Bosboomstraat. Voorzitter: H. A. van Ooijen; Secretaris: J. Rens, Kl. Nachtegaalstraat 27; Pen ningmeester: W. v. d. Kamp. Voorzitter: R. v. d. Kamp; Secretaris: W. Helms, Geeresteinschelaan 142, Woudenberg; Penningmeester: A. v. Holland, L. Beekstraat 4; Bibliothecaris: J. van Binnendijk; Alg. adj.: T. Lagemaat. Vergadert iederen Donderdagavond 7.30 uur, in de zomermaanden 8 uur, in het Kerkgebouw W. v. Mechelenstraat. (Onderafd. J. V. Gideon.) Vergadert voorloopig tezamen met de J.V. Gideon". Adres seer, der J.V. Afdeeling Amersfoort. Bestuur: G. J. Traast Jr., Voorzitter, Roelofsstraat 4; M. P. v. Ommeren, Secretaris, v. Lenneplaan 7; Mej. W. E. Cambier v. Nooten, Penningmeeste- resse, Dr. Nolenslaan 10; G. Servatius, plaatselijk organisatiecomm., Pension ..Rustoord"; L. Schuitemaker, 2e Secretaris; Mej. I. Frederiks, 2e Penning- meesteresse. Afdeeling Amersfoort. Secretariaat gevestigd: C. C. Pels Rycken, „Lockhorst", Leusden. Mevr. D. M. Brom-van Loo, Presidente; Mevr. M. A. Fortmann-Tolboom, Vice-presidente; Mevr. C. v. Wessem-de Munk, Penningmeesteresse; Mevr. A. Kuiper-Hasselbach, Secretaresse, Langestraat 83; Mevr. M. A. Kamp-Jehaes, Mevr. Ag. ten Braak-Schmandt, leden. 68

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 82