Eucharistische Kring. Nederl. Israelietische Godsdienstschool. Nederl. Zionistenbond. Alliance Israelite Universelle. Damesvereeniging Tifereth Nosjiem. Liberale Staatspartij „De Vrijheidsbond". Vrijzinnig Democratische Bond. Anti-Revolutionaire Kiesvereen. „Nederland en Oranje". Comite van Actie van de A.R. Kiesvereen. „Nederland en Oranje". Kapelaan E. Nieberding, Directeur; J. v. Schalkwijk, G. v. Stellingwerfstr. 48, Secretaris. S. Hamburger, Voorzitter; J. van Dam, Secretaris; E. Beem, I. de Wolf, I. Aron- son en W. de Vries, leden. M Cohen, Voorzitter; I. Cohensius, V. v. Goghstraat 23, Secretaris; S. Ham burger, Penningmeester; J. Nijburg, Utrechtscheweg 63, Commissaris ..Joodsch Nationaal Fonds". M. H. Cohen, Voorzitter; Mevr. de Vries—van Os, Penningmeesteresse. - Mevr. de Vries—v. Baren, pres.; Mevr. M. KoppelAzijnman, Penningm.esse; Mevr. B. v. RaalteCohen, Secretaresse; Mevr. C. Gosschalkde Jongh. Genootschap Talmoed-Touro. S. J. Hamburger, Voorzitter; E. Beem, Penningmeester; J. van Dam, Leeraar- Secretaris. Genootschap Gemiloeth Gassadiem. J. Frank, Voorzitter; J. van Dam, Secretaris en leeraar; H. v. Raalte, Penningm. Afd. Amersfoort. Voorzitter; Dr. H. W. Schreuder; Secretaris; P. Coops, Jacob Catslaan 51, Tel 1689; Penningmeester; J. D. van Buuren, Schimmelpenninckstraat 58, Postrek. 138735; Leden: W. J. W. C. Bakker, Jhr. F. J. A. Calkoen, Prof. Mr. G. J. Nolst Trenite, Mr. Schuitemaker, Mr. J. W. J. B. Versfelt, W. H. E. Vrydag. Afdeeling Amersfoort. Voorzitter: Corn. Ruitenberg; Secretaris: W. C. Oosterman; Penningmeester: J.W. Imhof; Mevr. W. de Knegt, O. Plantenga. J. H. v. Lonkhuyzen, Voorzitter; A. Gelderman, Secretaris, Alb. Cuypstraat 38; J. Stuurop, Penningmeester; A. J. Kloosterman, J. Rens, A. van Diggele. J. Stuurop, Voorzitter; D. H. Huijgen, Secretaris, Heiligenbergerweg 97. Bij dit Comite zijn vier Prop.- en Studieclubs aangesloten: Soesterkwartier, Binnenstad, Bergkwartier en Vermeerstraatkwartier. 69

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 83