Chr. Dem. Unie. Kath, Dem. Partij. Amersfoortsche A. R. Persvereeniging. A.R.J.A. Afd. Amersfoort „De A.R. Jonge Garde". Gouw „Eemland" der A.R.J.A. Christelijk Historische Unie. R.K. Kiesvereeniging „Recht en Orde". S.D.A.P. Rev. Soc. Arb. Partij. Nationaal Socialistische Beweging. Afdeeling Amersfoort. A. Nakman, Irisstraat 11, Voorzitter; L. E. D. Langeveld, Schiramelp.str. 46, Secretaris; G. Puttensteijn, Spaarnestraat 19, Penningmeester; A. van Maanen, F. Ruitenbeek. Afdeeling Amersfoort. L. Waterloo, le Voorzitter; F. J. Th. Scholten, Secretaris-Penningmeester, Kruiskamp 100; B. van Hoeijen, Vice-Voorzitter; Mej. H. Scheerder, 2e Secre- taresse; H. Tholen, Oude Soesterweg 187, 2e Penningmeester; G. Bokkers en G. Krijnen, Commissarissen. Bestuur: Vacature, Voorzitter; J. Stuurop, Nieuwstraat 32, Secretaris; J. v. d. Werff en D. H. Huygen, Ieden. Dr. Joh. H. Scheurer, Voorzitter; J. ten Hove, 2e Voorzitter; J. v. d. Poel, Secretaris, Leusderweg 95; Mej. M. Monster, 2e Secretaresse; C. Pries, Pen ningmeester; Mej. M. v. Ruller, W. Vernhout. Dr. Joh. H. Scheurer, Amersfoort, Voorzitter; J. v. Arkel Jr., Soest, 2e Voor zitter; P. Noppen, Nijkerk, Kleterstraat 13, Secretaris; J. Weenink, Scherpen- zeel, Penningmeester. Afdeeling Amersfoort. Dr. B. Keulen, Voorzitter; J. D. H. v. d. Neut, St. Anfridusstraat 47, Secretaris; A. A. Waanders, Schiestraat 10, Penningmeester. Post-Giro der Kiesvereeniging: 214780. Mr. A. E. Th. Koolen, Voorzitter; Mej. E. M. v. Hamersveld, K. Wilhelmina- straat 10, Secretaresse; W. A. Hertog, Penningmeester; A. M. M. van Loon, J. G. E. Boekenoogen, J. J. Molenaar, F. Andringa, R. Jonkhart, A. Heijman. A. v. Wijngaarden, Voorzitter; J. v. d. Wal, Oude Soesterweg 160, Tel. 1679, Secretaris; H. Smit, Penningmeester; B. Noordewier, 2e Voorzitter; G. Frede- riks, 2e Secretaris; G. v. Wijland, lid; H. Dernison, lid; M. A. Vogelsang, lid en A. Peppel, lid. H. A. Butselaar, Voorzitter; J. Flameling, Westerstraat 56, Secretaris; J. de Valk, Penningmeester. Alg. Leider: Ir. A. A. Mussert. Kringhuis: Kamp 35, Amersfoort, Tel. 2056. 70

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 84