Kiesvereeniging Amersfoortsch Belang. Staatk. Ger. Partij. Reiinistenorgan. van N.D.D.D., Kring Amcrsfoort en Omstr. Comite Amersfoort ten behoeve der Russische Christenen. Ned. Ver. voor Vrouwenbelangen en gelijk Staatsburgerschap. Sociaaldemocratische Vrouwenclub. R.K. Vrouwenbond. Ned. Christ. Vrouwenbond. Algemeen Ned. Verbond. Vereeniging voor Volkenbond en Vrede. Voorzitter G. van Tellingen, Nieuweweg 1; Ph. Smit, Bloemweg l1, Secre- taris; A. Takken, Puntenburgerlaan 33, Penningmeester. H. A. van Ooijen, E. Meysterweg 38, Secretaris. Bestuur: Dr. Joh. H. Scheurer, Amersfoort, Praeses; Dr. G. J. D. Aalders, Har- derwijk, Abactis-Fiscus; Ds. S. J. Popma, Amersfoort, Assessor. Adres: Leusderweg 95, Tel. 651. Dr 1 G Menken, Ron. Wilhelminastraat 3, Voorzitter; W. v. d. Poel. Seer., Leusderweg 95; P. v. d. Berg, Regentesselaan 25, Penningmeester. Vacature Presidente; Mevr. R. J. Bouricius, Heinsiuslaan 43, Secretaresse; Mevr. Huetinck-v. d. Meij, 2de Secretaresse; Mevr. Kater-Maakal, le Penning- meesteresse; Mevr. de Knegt-Borgstijn, Mevr. Onvlee-Cavalje. Mej. Bouk van Wijland, Voorz.; Mevr. M. Hiemstra-Eek, Anjerplein 4, Seer.; Mevr. G. van Uitert, Penningm.; Mevr. F. v. d. Wal-Kranenburg, 2e Seer., Mevr. H. G. van Diest, Mevr. Pot, Mevr. Dernison. Afd. Amersfoort. Secretariaat: Mevr. Chr. van Onzen-Gadella, Vincent v. Goghstr. 14. Mevr. H. Viester-Verheij, Smallepad 12, Presidente; Mevr. Timmer Schimmel- penninckstraat 26, Vice-Presidente; Mevr. Chr. van Onzen-Gadella Vincent van Goghstraat 14, Secretaresse; Mevr. de Haan, Coornhertlaan 23, Penning- meesteresse. Afd. Amersfoort. Mej. H. J. P. van Voorst Vader, Presidente, Kon. Wilhelminastraat 9; Mevr. A. Breukelaar-Visser, Secretaresse, Jozef Israelsstraat 22. Afdeeling Amersfoort. Vacature Voorzitter; J. Visser, Secretaris; P. C. L. Blom en E. H. Jans, leden. Afdeeling Amersfoort. Mr J. C. Graaf van Randwijck, Burgemeester van Amersfoort, Eere-Voor zitter; Dr. B. Keulen, rector Gymnasium, Voorzitter; Ir. B. Rombach, Secretaris- Penningmeester, Piersonlaan 13, Prof. Mr. G. J. Nolst Trenite, lid. 71

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 85