Algem. Ned. Vrouwen-Vredebond. Vereeniging „Kerk en Vrede". Internationale Ver. „Bellamy". Ver. v. Nationale Veiligheid. Nat. Bond tegen Revolutie. Nederlandsche Beweging voor Eenheid door Democratic. Nationale Vereeniging „Pro Rege". Comite van Samenwerking Rotary Amersfoort. Afdeeling Amersfoort. Mej. E. M. van Wijngaarden, Voorzitster; Mej. T. Scholten, W. v. Mechelen- straat 26, Secretaresse; Mevr. Tieks Koening-v. d. Tak, Penningmeesteresse. Afd. Amersfoort. Dr. J. Nieweg, Voorzitter; G. J. Ordelman, Hobbemastraat 31, Secretaris; Mevr. A. Martens-Drees, Pascalstraat 17, Penningmeesteresse; Mej. F. W. v. d. Werf- horst, Mevr. M. J. Langeveld-van Gelder, Mej. C. G. Capel, L. Bijlsma, Mr. G. A. J. ter Linden, G. J. van der Hooff. Afd. Amersfoort. C. v. d. Toorn, Voorzitter; W. Oostergo; Mevr. Schregardus; Bibliothecaresse: A. C. Nyburg-Lorje, Hobbemastraat 55. Afd. Amersfoort. Gep. kol. G. Doorman, Voorzitter; Gep. gen. J. Dormaar, Stephensonstraat 79, Secretaris: W. C. A. Kroes, Dr. J. H. Ronhaar, C. v. Zweeden. Afdeeling Amersfoort Mr. A. E. Th. Koolen, Amersfoort, Voorzitter; Majoor van Straelen, Soester- berg; T. Ziedses des Plantes, Amersfoort. Mr. W. J. B. Versfelt, Voorzitter; J. Steinebach, P. Buyslaan 28, Secretaris; E. J. Ruitenberg, Penningmeester; Dr. R. v. d. Velde; K. W. Meyer; F. H. Parigger. Militaire Afdeeling Amersfoort. M. Bolle, Alb. Cuypstraat 14, Voorzitter; M. W. F. Mulders, St. Radboud- straat 16, Secretaris; O. de Raadt, Pr. Willem III-kazerne, Penningmeester. uit: Mil. Afd. Amersfoort van de Nat. Vereeniging „Pro Rege" en Afd. Amersfoort van de Nat. Chr. Ond.off. Vereeniging. G. Korenhof, Voorzitter, P. Pijperstraat 24; W. H. H. Marie, Secretaris, Heili- genbergerweg 15, H. A. van Ooijen, Penningmeester, Everhard Meijster weg 38. Societeit Amicitia (Plantsoen. Telef. 7.) Woensdag 12.15. Secretaris: Ir. J. P. Korthals Altes. 72

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 86