Mazdaznan, English Association in Holland. „Bond voor Internationale Vriendschap". VEREENIGINGEN TOT ONTSPANNING, GEZELLIG VERKEER EN SPORTVEREENIGINGEN. Societeit „Amicitia". Societeit „Concordia". Societeit Vereeniging. Amersfoort's Mannenkoor. de kunst van het volkomen leven en de methode daartoe. Leider voor het Nederlandsch taalgebied Mr. C. Sypkens te Heelsura. Voor Amersfoort: U. Rehorst, Van Hogendorplaan 3. Administratie Mazdaznan Maandblad, Utrechtsche straat 20, Heelsum. Dr. W. Scholten, Voorzitter; Mej. H. C. W. Reese. Secretaresse, Jan Steen- straat 16; J. van Dijk, Penningmeester; Mevr. Leopold, A. Pot. (International Friendship League). J. Groenevelt, Voorzitter; Mej. N. Pierik, Heiligenbergerweg 32, Secretaresse. Plantsoen Tel. 7. Dr. J. J. A. Aghina, Voorzitter; J. de Vries, Secretaris; M. D. J. Gerritsen, Penningmeester; Commissarissen: H. F. Keetell, A. R. Mennega, J. L. Schaefer, J. van Haselen. Langestraat 113. Tel. 33. Vacature, Voorzitter; D. A. Camerling Helmont, Vice-Voorzitter; P. C. L. Blom, Penningmeester; B. J. Buma, Secretaris; A. Asman, Commissaris. Langestraat 113. Tel. 33. M. Th. J. v. Wessum, Voorzitter; R. J. Cruyff, Secretaris; W. v. d. Donker, Penningmeester; A. P. Houtzaager, 2e Secretaris; J. C. J. van Dijk, J. v. d. Bosch, Willem Groenhuizen, Consumptie-commissie. Exploitant: J. de Voogd, Langestraat 113, Tel. 33. Directeur Gerrit van den Burg te Amersfoort. Eere-Voorzitter; R. Koerselman, Zutphen; Voorzitter: G. J. H. Benders, Wes- terstraat 82; le Secretaris: W. Uitzinger, Van Lenneplaan 3; le Penningmeester: B. de Vries, Utrechtscheweg 256; Vice-Voorzitter: P. C. Sonius; 2e Secretaris: J. D. van Gelder; 2e Penningmeester: P. Nierop; Bibliothecaris: A. Pastoor, Pasteurstraat 24. De repetities worden gehouden Vrijdagsavonds 810.15 in de serre van Cafe 't Boompje, Heiligenbergerweg. Men kan de vereeniging steunen als donateur tegen betaling van minstens 2.50 per jaar. Werkend lid kunnen worden zij, die den leeftijd van 18 jaar hebben bereikt en eenig begrip van muziek hebben. Voor het lidmaatschap wende men zich tot een der bestuursleden of men geve zich op Vrijdagsavonds in het repetitielokaal. 73

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 87