De Stem des Volks. De Kleine Stem. Christelijke Mannenzangvereeniging ,Jubal". Christelijke Zangver. „Sursum Corda". Chr. Gem. Zangvereen. ,,Soli Deo Gloria". Christ. Ger. Zangvereeniging „De Lofstem". Gemengde Zangvereeniging Mendelssohn". Christ. Zangvereeniging „Soesterkwartier". Ned. Herv. Zangkoor. Arbeiderszangvereeniging) E. Veenvliet, Voorzitter; H. van de Berg, Violenstraat 54, Secretaris: D. Klaas- sen, Penningmeester; G. v. Amstel, biblioth.; dames de Wit, van Berkum, Polder, Commissarissen; H. van Rheenen (Utrecht), Directeur. Repetitie iederen Vrijdag van 810 uur in het Volksgebouw. Arbeiders-Kinderzangkoor) E. Veenvliet, Voorzitter; H. van de Berg, Violenstraat 54, Secretaris; D. Klaas- sen, Penningmeester; G. v. Amstel, biblioth.; dames de Wit, van Berkum, Polder, Commissarissen; H. van Rheenen (Utrecht), Directeur. Repetitie iederen Vrijdag van 7 tot 8 uur in het Volksgebouw. H. Bijvanck, Voorzitter; A. Vink, Secretaris, Ruysdaelstraat 14; H. P. van Oosten, Penningmeester. Repetitie elke Maandagavond 810 uur. Gebouw Eben Haezer, Zaal 2. G. van Apeldoorn, Voorzitter; G. J. Ordelman, Secretaris, Hobbemastraat 31; B. Doornekamp, Penningmeester; A. Manten, Bibliothecaris; A. W. Vetkamp; L. Keemink, Directeur. Repetitie op Woensdagavond van 810 in het Wijkgebouw Monnikenpad. J. F. v. d. Doe, G. W. Veldhuizen, Amresf.straatweg 89, Soesterberg, Secretaris; H. van Beek, Penningmeester; O. Rooke, Directeur. H. van Holland, Voorzitter; G. H. de Roo, Arnh.weg 230, Secretaris; Mevr. Hoedemaker, Vermeerstraat 136, Penningm.sse; A. Boumeester, Alg. Adj.; Mej. M. van Holland, Biblioth.; Directeur: H. Hoedemaker. Repetitie op Woens dagavond van 8.15—10.15 in de Chr. Ger. Kerk, W. v. Mechelenstraat. P. Boele, J. Tooropstraat 12, Voorzitter; T. Keurhorst, P. Potterstraat 2, Secretaris; J. de Valk, Ruysdaelstraat 16, Penningmeester; Th. de Vries, Da Costalaan 1, Bilthoven, Directeur. A. N. Opstelten, Voorzitter; A. H. Staal, Narcisstraat 80, Secretaris; L. W. Hammink, Palmstraat 242, Penningmeester. Repetitie iederen Woensdagavond van 7.309.30 in 't gebouw Bethel. A. J. C. Mooy, muziek- en zangleeraar, Directeur; J. Sikkens, Voorzitter. Repetities: iederen Woensdaqavond van 810 uur in de bovenzaal van t Sluisje, (Muurhuizen 123). Aangifte nieuwe leden, aldaar. 74

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 88