„Vrijzinnig Hervormd Zangkoor". R.K. Dames Zangvereeniging „Bel Canto Amersfoortsche Opera Vereeniging. Amersfoortsche Kunstkring. Afdeeling Amersfoort van het Nederlandsch Kunstverbond. R.K. Tooneelvereeniging „Ons Genoegen". R.K. Tooneelver. „Euripides". Arb. Toon. Vereen. „Kunst na Arbeid". Joodsche Vereeniging „Nut en Genoegen". Onder leiding van Bijl. Voorzitter: Ds. F. Oort; Secretaresse: Mej. N. Pierik, Heiligenbergerweg 32. Mevr. G. J. Helmich-v. Manen, Voorzitster; Mej. J. van Munster, Penning- meesteresse; Mevr. J. Campen, Scheltusstraat 32, Secretaresse. P. J. Schwerzel, Voorzitter; Mevr. H. Versfelt—Baronesse van Hardenbroek van Ammerstol, Secretaresse; J. v. Haselen, Muurhuizen 11- '15, Penningmees- ter; Mevr. C. de Jong Schouwenburg, Commissaresse. Bestuur: Jhr. A. W. den Beer Poortugael, Voorzitter; J. Nieweg, Secretaris; J. Valkhoff Jr., Penningmeester; F. W. J. Barkey Wolf, Prof. Dr. L. F. de Beaufort, Ir. C. B. van der Tak. Commissie Letterkunde: Mevr. A. Havelaar-Sybolts, Voorzitter; de Heer Bar- key Wolf, Secretaris; Mevr. A. Meihuizen-Berdenis van Berlekom, Mevr. J. Ruitenberg-van Mechelen, J. Valkhoff Jr. Commissie Muziek: Mr. Dr. M. Tydeman, Voorzitter; Ir. C. B. van der Tak, Secretaris; G. van den Burg, Mevr. M. van Haselen, P. J. Schwerzel. Commissie Tentoonstelling: Jhr. A. W. den Beer Poortugael, Voorzitter; F. W. J Barkey Wolf, Secretaris-Penningm.; Mevr. S. Tutein Nolthenius-van Heuke- lom. Mevrouw van Haersholthe, Ir. L. B. Huygen, Mevr. van der Mark, J. Nie weg, Ir. C. B. van der Tak. Commissie Tooneei en Dans: J. Meihuizen, Secretaris; J. Valkhoff Jr.. Penning meester; A. Buining, J. Nieweg. Jhr. A. W. den Beer Poortugael, Voorzitter; F. W. J. Barkey Wolf, waar- nemend Voorzitter; Mevr. C. Camerling Helmolt.-van Ketwich Verschuur, Secretaresse; Mevr. E. Gevaerts, Penningmeesteresse; Mevr. A. Havelaar- Sybolts, J. Nieweg. Onderafdeeling R. K. Werklieden-Vereeniging. Stads-parochieen. A. Laseur, Voorzitter; H. M. v. d. Heijden, Secretaris, Hoogeweg 25; K. v. d. Wijngaard, Penningmeester. C. B. Dijkhuis, Voorzitter; J. v. d. Last, Bloemend.straat 66, Secretaris; J. van Keeken, Penningmeester. J. Schonewille, Dollardstraat 16, Voorzitter; H. Dijkstra, Primulastraat 60, Secre taris; J. Lagerweij, Leliestraat 56, Penningmeester. Ph. Rintel, Voorzitter; J. Frank, J. v. Dieststraat 13, Secretaris; Mej. B. de Vries, Penningmeesteresse; Mej. M. Cohen. Mej. B. Herschel, A. I. van Tijn, H. Peper, Vice-Voorzitter. 75

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 89