Amersfoortsche Tooneelvereeniging „Ons Vermaak". Chr. Zang- en Reciteerclub „Excelsior". De Concertvereeniging. Orkestvereeniging Amersfoort. Het Vrijwillig Muziekkorps le half Reg. Huzaren. Arbeiders Muziekvereen. „H. J. Hegeraat". Amersfoortsche Muziekvereeniging. R.-K. Muziekvereeniging „Wilskracht." Amersfoortsch Mandoline Orkest „Belcanto". Postfanfare Amersfoort. H. Verstay, Voorzitter; G. de Gans, Secretaris, Teutstraat 16; P. Hagebeuk, Penningmeester. Bestuur; O. Rooke, Directeur; H. W. de Wilde, Voorzitter, Bisschopsweg 129; Th. Graaff, Secretaris. Westerstraat; Mej. A. v. Doom, Penningm.esse. L. S. Snoek, Voorzitter; Ir. C. B. v. d. Tak, Gr. v. Prinstererlaan 25, Seer.; Mej. Eland, Pennm.; Mej. M. Faure, de heeren F. W. J. Barkey Wolf, Dr. Insinger, Drs. L. Leopold, Mevr. Camerling Helmolt. W. A. Dwars, Voorzitter; J. Asyee, Secretaris, Pasteurstraat 6; Dr. A. F. M. Reynders, 2e Secretaris; J. van Doorneveld, Penningmeester; Mej. P. Scheffers, Bibliothecaresse; Willem Meijer, Directeur. Repetities des Vrijdagsavonds 810 uur in het gebouw der Theosophische Vereeniging, Regentesselaan. M. Klijnen, Kapelmeester, Dollardstraat 88. Onderafd. A.B.B. W. C. de Gans, Rozenstraat 9, Voorzitter; D. Plekkenpol, Seringstraat 42. Secretaris: J. Rodink, Spaarnestraat 50, Penningmeester. Repetitie Dinsdagsavonds 710 uur, muziekzaal Davidshof. Opgericht 10 Maart 1889. Directeur Ferd. de Goey, Vermeerstraat 119. C. L. Galis, Voorzitter; J. de Wilde, 2e Voorzitter; N. W. Rooke, Secre taris, Everard Meijsterweg 30; G. Ph. van Moorselaar, Penningmeester; A. J. Donath, 2de Penningmeester; J. J. van Dorssen, Commissaris. Repetities: Maandags- en Vrijdagsavonds 8 tot 10 uur. Gebouw Brandweer- kazerne, Davidshof. J. v. d. Linden, Voorzitter; C. Tondeur, Penningmeester; M. v. d. Linden, Secretaris, Kruiskamp 18. B. Versterre, Voorzitter en Secretaris, Roerstraat 9; Mej. M. Versterre, Pen- ningmeesteresse. Bestuur: J. Tieks-Koening, Directeur van het Postk., Eere-voorzitter; H. v. d. Hoogen, Voorzitter; W. Gouw Sr., le Secretaris, Celsiusstraat 8; R. Veenen- daal, 2e Secretaris; G. v. d. Hul, le Penningmeester, Randenbroekerweg 45; J. Kommerkamp, 2e Penningmeester; C. J. Bottemanne, le Commissaris; H. Brandt, 2e Commissaris. 76

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 90