Amersfoortsche Mondharmonica-vereeniging „Steeds Hooger Politie Muziekgezelschap ,,De Harmonie". Christelijke Muziekvereeniging „Hosanna". Chr. Tamboers-Pijperscorps „Juliana". Mondaccordeonvereeniging „Door Vriendschap Verbonden' A.N.W.B., Toeristenbond voor Nederland. Amersfoortsche Ren- en Toeristenclub „De Pedaalridders". U. M. O. Koninklijke Nederlandsche Jachtvereeniging. D. Greeven, Voorzitter en Directeur, Kruiskamp 81. Secretariaat: Gaslaan 50. N. Keuken, Voorzitter; H. de Vries, Secretaris, Copernicusstraat 2; B. Straal- man, Penningmeester; E. Puijk, Bibliothecaris, Dijkhorst, Commissaris. J. Rijnders, Voorzitter; W. J. Jansen, Palmstraat 255. Eere-Voorzitter; Dr. Joh. H. Scheurer. Dir.: Joh. de Vries Pzn., Hoogeweg 5. Telefoon 760. Voorzitter: W. de Gans, Lupinestraat 16; Secretaris: Jac. Vink, Ruysdaal- straat 14; Penningmeester: G. H. de Roo, Arnhemscheweg 230. Repetitie in Chr. Militair Tehuis, Lange Beekstraat 28. Zaterdagmiddag 55.30 Tamboers-Hoornblazers. 5.307 uur Pijperscorps. Leeftijd 14 jaar en ouder. Jeugdafdeeling Chr. Tamboers-Pijpercorps ..Bernhard". Repetitie Zaterdagmiddag 2.303.30, leeftijd 9.14 jaar. G. J. Verhaar, Voorzitter; H. S. Flos, Leliestraat 61, Secretaris; R. Jansen, Penningmeester. P. G. van Appel, Utrecht, Wittevrouwenstraat 30, Afdeelingsconsul Afdee- ling II. Opgericht 26 October 1926. L. v. Hoeijen, Voorzitter; D. v. Wijk Jr., Secretaris, Amstelstraat 9; A. de Wilde, Penningmeester; H. Smit, 2e Secretaris; H. Verhoef, Alg. adj. Afd. Amersfoort van de Rijwielpadvereeniging Utrecht en Omstreken. A. Eysink, Voorzitter; E. P. J. Smith, Commissaris; J. A. Bientjes, Commis saris. Deze Vereeniging stelt zich ten doel rijwielpaden (verboden voor motor- rijtuigen) aan te leggen langs rustige wegen. waar men bevrijd van Autostof, heerlijk kan genieten van de mooiste natuurplekjes. Contributie f 1.50 per jaar, terwijl ieder lid gratis een kaart ontvangt van de rijwielpaden van Gooi en Eemland, Utrecht met Omstreken en de West-Veluwe, benevens eene aan- wijzing voor het maken van fietstochten op genoemde rijwielpaden. Jagermeester: G. L. Kolff, Res. le Luit. Huzaren, Huize ,,Nimmerdor Arnhem scheweg; Voorzitter: D. A. Camerling Helmolt, Luit. Kolonel der Huzaren, Directeur der Rijschool; Secretarissen: H. P. Timmermans, Jac. Obrechtstraat 67, 77

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 91