Aero Vereeniging Amersfoort". Motorclub Amersfoort en Omstreken. Ruitersportvereeniging „Eemland". Amersfoortsche Caroussel Vereeniging. Eerste Amersfoortsche Rijvereeniging O.D.I. Frysk Selskip „Ut en Thus". Amersfoortsche Bond voor Lich. Opvoeding. Amersfoortsch Instituut voor Lichaams Ontwikkeling. Amsterdam Z.; C. C. Hasselman, Ritmeester der Huzaren, de Genestetlaan 9. Amersfoort. De kennel is gelegen aan den Kerkweg te Oud-Leusden. Kennelhuntsman: Felix Vernhalm. De K.N.J.V., opgericht 29 April 1919, heeft ten doel het jacht- en terreinrijden in Nederland te bevorderen zoowel in het algemeen als in militair belang. Bestuur: J. M. Vermeys, Voorzitter; W. J. van Dam Jr., Secretaris-Penning- meester; G. v. d. Held, Commissaris van materieel; Secretariaat: Barchman Wuytierslaan 196, Tel. 780. Secretariaat: Puntenburgerlaan 65. J. v. d. Pol, Voorzitter; W. Vink, 2e Voorzitter; E. van Wijland, Secretaris; B. J. W. Berends, 2e Secretaris; A. J. J. Ehrismann, Penningmeester; H. G. Holt, 2e Penningmeester; H. Polak, Commissaris. Opgericht 14 Februari 1928. Bestuur: Luitenant-Kolonel D. A. Camerling Helmolt, Voorzitter; J. K. Knotten- belt, Secretaris-Penningm.; le Luitenant Jhr. A. van Lennep, Ritmeester A. D. Heuff. Het Secretariaat is gevestigd: „Vinkenhoef", Hoevelaken, telefoon 804. De Vereeniging organiseert hippische wedstrijden te Amersfoort en omgeving. Voorzitter: W. C. A. Kroes; Secretaresse Mevr. W. Petillon, Vondellaan 10; Penningmeester: H. Middelburg. Doel: De ruitersport in Amersfoort en omgeving te beoefenen en te bevorderen. Opgericht: 23 Januari 1936. Voorzitter: W. Groenhuizen, Langestraat 43; Secretaresse: Mejuffr. B. Harmsen, Radboudstraat 19; Penningmeester: J. Willenborg Jr., Krommestraat 3; Instruc- teur: H. Everts, Kamp 52. W. J. Vaatstra, Voorzitter; J. Eppenga, Secretaris, Vermeerstraat 57; R. Ham ming, Penningmeester; R. Foppema, boeksamler, K. Zondervan. J. J. A. Aghina, Voorzitter; W. C. Oosterman, Secretaris-Penningmeester, Fr. van Blankenheymstraat 57, Tel. 1438; J. J. v. d. Linde, G. H. Baake, H. Fliek, G. P. Scheffer, R. Hoogeveen. Directie: H. Commijs, leeraar M.O. lich. oef., St. Anfridusstraat 23, tel. 2354; D. C. Prins, leeraar M.O. lich. oef., Heiligenbergerweg 95. Clubs voor gymnastiek, zelfverdediging, sport en athletiek. 78

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 92