Ned. Arbeiders Sportbond. Inst. v. Arb. Ontw. „De Natuurvrienden", Afd. Amersfoort. Amersfoortsche Athletiek Vereeniging (A.A.V.). R.K. Gymnastiek Vereeniging „St. Hubertus". Onderofficiers Schermver. E.M.M.A. Eendracht Maakt Macht. Amersfoortsche Gymnastiekvereeniging „Excelsior" Amersfoortsche Gymnastiekvereeniging „D.O.T.O." Amersf. Chr. Gymnastiekvereeniging „Wilhelmina". Wandelsportvereeniging Wilhelmina" Afd. Amersfoort. Voorzitter: vacant; Secretaris: H. Rijpstra, Sumatrastraat 23; Penningmeester: H. Fremouw, Celzusterenstraat 56. Afdeeling Amersfoort. E. Wijgman, Kapelweg 40, Secretaris; G. A. van Mechelen, Penningm., Dol- lardstraat 124; Mevr. B. Polak-Beem, lid. Opgericht 1 Maart 1934. J. Schmidt, Voorzitter; L. J. van Huysenburg, Secretaris, J. van Dieststraat 1; H. Reems Sr., Penningmeester Mej. T. Hertzinger, G. P. Scheffer; G. J. J. Nieuborg, W. Biihrmann Jr. Leiders: G. J. J. Nieuborg, J. Raven. Opgericht 20 Mei 1920. J. v. d. Pol, Voorzitter; Mej. A. J. Rijke, Dollardstraat 18, Secretaresse; J. Jan- sen, Penningmeester. Kapelaan B. Veltman, Geestelijk adviseur. Amersfoort. J. W. te Roller, sergeant le kl„ Voorzitter; A. C. Berends, sergeant le kl„ Secretaris, Timorstraat 30; J. ter Haar, sergeant-capitulant, Penningmeester. Kon. Goedgekeurd op 9 Augustus 1919. J. J. v. d. Linde, Voorzitter; K. Berends, Buys Ballotstraat 3, Secretaris; G. v. d. Velden, Penningmeester; J. J. v. d. Linde, Directeur. Oefenzaal: R.H.B.S. Opgericht 1 November 1933. F. J. van Dalen, Directeur-Voorzitter; T. v. d. Brink, Secretaresse-Pennm.esse, Franklinstraat 12; D. v. Loveren, 2e Secretaris; M. Verhoef, 2e Penningmeester. Oefenavonden: Donderdag: school Weyersstraat, 6.15 7.15 jongens, 15 8.15 meisjes adsp., 8.15—9.15 dames. Vrijdag: Handelsschool 7—8 meisjes 6—12 jaar, 8—9 dames, 9—10 heeren. Maandag; V— 9 uur Terrein A.B.v.L.O., Leusder- weg, athletiek en spel. Opgericht Mei 1907. Aangesloten bij N.W.F. en A.B.v.L.O. D. W. H. van den Wijngaard, Voorzitter; A. van Zweeden, Secretaris, Schim- melp.kade 16. H. Ruitenberg, Penningmeester, Utrechtschestraat 26. Afdeeling Chr. Gymnastiekvereeniging. Opgericht 2 Febr. 1934. H. Ruitenberg, Secretaris, Utrechtschestraat 26. 79

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 93