Amersf. Alg, Wandelsportver. „Zonder Uitvallers Terug". Wandelsportvereeniging „Phoenix". Wandelvereeniging „H,E.R.T.". Amersfoortsche Chr. Gymnastiekvereeniging „Jahn". Amersfoortsche Rugbyclub. Amersfoortsche Amateur Boksclub. Besloten Gymnastiekclub voor oudere dames en heeren. Amersfoortsche Football Club „Quick". Christelijke Voetbalver. „C.].V.V.". Voetbalvereeniging A. P. W. C. Opgericht 30 Mei 1933. Aangegloten bij de A.B.v.L.O. en V.V.V. Eere-Voorzitter: Jhr. A. van der Goes; Med. adviseur: Dr. H. J. Kolk; Dage- lijksch Bestuur: J. W. van Elst, Kamp 92, Voorzitter; J. W. Sperna Weiland, Vermeerstraat 155, Vice-Voorzitter; W. ter Wolbeek, Bisschopsweg 19, Secre- taris; J. van Effrink, van Ostadeplein 16, Penningmeester. Aparte trainingsmarschen en clubavonden voor groep A boven 16 jaar en voor groep B beneden 16 jaar. Beschermheer: Ir. J. Ph. Korthals Altes; Eere-Voorzitter: W. van Kleef Sr.; Voorzitter: G. A. van Zweeden, Sint Anfridusstraat 59; Secretaris: W. Dijksma, Merwedestraat 42; Penningmeester: J. W. van Hartskamp, van Ostadeplein 7. Uit Helpsters- en Transported, van de Afdeeling Amersfoort van het Nederlandsche Roode Kruis. G. J. Hendriksen, Voorzitter; Mej. N. van Tellingen, Secretaresse, Nieuweweg 1; J. Koning, Penningmeester; Mej. M. Koning en C. H. de Gans, Commissarissen; H. van Beek, leider. Eerevoorzitter: Th. Ziedses des Plantes, Thorbeckeplein 12; Waarn. Voorzitter: P. Kramer, Memlingstraat 11; Secretaris: idem; Penningmeester: J. Ederveen, Leusderweg 26. Propaganda-adres: W. L. de Gans, Gabrielstraat 8, Leeraar Lich Oef., Heil- gymn. en Massage. Propaganda-adres: W. L. de Gans, Gabrielstraat 8, Leeraar Lich. Oef. Heil- gymn. en Massage. W. L. de Gans, Leeraar Lich. Oef. Heilgymn. en Massage, Gabrielstraat 8. Opgericht 1 Oct. 1890. A. van Daal, Voorzitter; R. Leenknegt, le Secretaris, Gabrielstraat 10, Tel. 12; C. H. F. Bartelsman, 2e Seer.: Jac. H. van Goor, Penningmeester; J. W. Schuttevaer, Comm.; J. C. M. Hehenkamp, H. E. Smits. Afdeeling der Chr. Jongemannen Vereeniging. P. Koning, Voorzitter, Fr. van Blankenheymstraat 10; A. H. Rozendaal, Secre taris, Arnh.weg 21. A. de Wijs, Voorzitter; G. de Gans, Secretaris, Teut 16; N. P. v. Lutterveld, Penningmeester. 80

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 94