Amersfoortsche Voetbalvereeniging H. V. C. Voetbalvereeniging Amersfoortsche Boys". Voetbalvereeniging „Sopla". Voetbalvereeniging „De Spoorvogels". Amersfoortsche Voetbalvereeniging „Amsvorde Voetbalvereeniging „Amersfoort Vooruit. Voetbal- en Athletiekvereeniging ,,De Posthoom". Sportclub „Noar Chazak". Amersfoortsche Lawntennisclub ,,A.L.T.A." Amersfoortsche Mixed Hockeyclub. Bestuur: C. Brits, Voorzitter, Math. Withoosstraat 43; W. G. A. C. Heere, le Secretaris, Bisschopsweg 37, Tel. 1943; A. Mosterd, le Penningmeester, St. Bonifaciusstraat 1 (naast winkel), Tel. 890; H. Koekkoek, 2e Voorzitter; C. W. Hoi, Westsingel 36, 2e Secretaris; W. Sleeking, 2e Penn.; J. de Kort, Comm. v. Materieel. E. Brouwer, Voorzitter; E. B. de Vries, Franklinstraat 20, Secretaris; G. de Valk, Violenstraat 36, Penningmeester. M. N. Ruling, Voorzitter; A. Kaal, Secretaris, O. Soesterweg 62; T. Kaal. Penningmeester, O. Soesterweg 62. H. Brouwer, Voorzitter, Narcisstraat 71; W. Vink, Secretaris, Fuchsiastraat 17; J. van Swieten, Penningmeester, Asterstraat 11. R. Groenenberg, Voorzitter, Leusderweg 283; H. Achterberg, Secretaris-Pen- ningmeester, Lorentzstraat 28. J. Schellekens, Voorzitter; P. de Groot, Ranonkelstraat 31, Secretaris; J. v. Luin, Penningmeester. Alg. Secretariaat: Resedastraat 17. E. Gijtenbeek, Voorzitter; H. G. Nieuborg, Secretaris; P. Brouwer, Penningmeester. J. van Praag, Vice-Voorzitter; E. Nieweg-Cohen, Sec;etaresse, Utr.straat 38; A. Polak-Beem, Penningmeesteresse; R. Kahn. Goedgekeurd bij K.B. van 19 Oct. 1920 No. 130. Aangesloten bi] den Nederl. Lawn Tennisbond. A. R. Mennega, van Marnixlaan 56, Voorzitter; Mr. L. Drabbe, Borgesiuslaan 39, Secretaris; tel. 2288; Ir. A. Goekoop, Nassaulaan 1, Penningmeester; Mevr. M. Kollenhoven-Klumper en Mevr. A. J. Sormani-Voorthuysen, Commiss. Drie gravelbanen aan de Barchman Wuytierslaan 38. Telefoon clubhuis 1219. Mr. A. Boegheim, Voorzitster; F. W. M. Halewijn, Heinsiuslaan 19, Seer.; Mr. W. H. J. Cambier van Nooten, Penn.; W. G. J. Hofmann en M. K. A. Gast, Comm. 81

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 95