Amersfoortsche Zwemclub ,,Neptunus". Amersfoortsche Zwem- en Poloclub A. Z. en P. C. Korfbalvereeniging „Amersfoort". Korfbalvereeniging ,,'t Soesterkwartier". Eerste Amersfoortsche Politie Sportvereeniging. Amersfoortsche Postduivenvereeniging „De Postduif". Postduivenvereeniging „De Ordonnans". Postduivenvereeniging „de Reisduif". Algemeen Militair Tehuis. Tehuis voor Militairen. R.-K. Militairen-Vereeniging. L. de Voogd, Voorzitter; D. L. M. Unkraut, Hooglandscheweg 24, Secretaris; B. Teune, Penningmeester; J. v. d. Pijpekamp, Vice-Voorzitter; H. B. Scholten, H. Vierdag Jr., M. Niezen. A. Blusse van Oud-Alblas, Voorzitter; W. van Haselen Jr., Snouckaertlaan 24, 2e Secretaris; A. Klasser, Penningmeester, B. Wuijtierslaan 30. Terrein: Dorresteinscheweg. P. W. Toen, Memlingstraat 1, Voorzitter; J. Y. Hartog.Verlengde Talmalaan 9, Soestdijk, Secretaris; Mej. C. Bottenburg, Narcisstraat 84, Penningmeesteresse; Mej. J. Aal en D. Louis, Commissarissen. Onderafdeeling Speeltuinvereeniging Soesterkwartier". G. A. Hendriks, Narcisstraat 44, Secretaris; K. de Bot, Papaverstraat 22, Pen ningmeester. A. C. van Gorkum, Voorzitter; G. Lagerwij, Secretaris, Mesdagstraat 1; H. de Vries, Penningmeester; A. Hafkamp en J. Dijkhorst. Secretariaat Soesterweg 440. A. van Zijl, Voorzitter; A. Alberts, Secr.-Penningmeester. H. Kollen, Voorzitter; M. v. Keken, Ranonkelstraat 13, Secretaris; H. Waan- ders, Penningmeester. J. Maassen, Voorzitter; J. v. d. Burg, Monnikenpad 37, Secretaris; H. van Putten, Penningmeester. Kortegracht 26. Dr. R. Miedema, Voorzitter; G. J. de Nooij, Borgerlaan 4, Secretaris; G. W. v. Duyl, Penningmeester; J. U. H. Feikema, Comm. Lange Beekstraat 28. Ds. J. Pannebakker, wnd.-Voorzitter; L. Been, Secretaris, Blankenheijmstraat 36; A. Blusse van Oud-Alblas, Penningmeester; Dr. B. Keulen, Ds. E. Schouten, Dr. Joh. H. Scheurer, J. Mensink, M. Smallegange Huisvader. Zand No. 37. Tel. No. 730. B. Veltman, Kapelaan, Directeur. 't Zand 31. E. W. J. Elverding, Concierge, Flierbeekstraat 12. 82

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 96