Oranjevereeniging. Oranjevereeniging Soesterkwartier. Christelijke Oranje Vereeniging „Oranje Nassau". De „Princevlag". Federatie van Speeltuinen. Speeltuinvereeniging „Het Leusderkwartier", Speeltuinvereeniging „Soesterkwartier". Speeltuinvereeniging Randenbroekkwartier. Speeltuinvereeniging „Kruiskampkwartier". Floraliavereeniging Amersfoort. Oranje-Buurtvereeniging „Onze Jeugd". C. van Zweeden, Voorzitter; A. Hollander, Secretaris, Rubensstraat 63; G. van Tellingen, Penningmeester. J, H. Veenkamp, Voorzitter; R. A. Keyzer, 2e Voorzitter; G. J. A. Verweij, le Secretaris, Oude Soesterweg 27; G. Kappenberg, 2e Secretaris; G. Nieuborg, le Penningmeester; W. H. Dijksma, 2e Penningmeester. Voorzitter; J. Huizinga, Celsiusstraat 55; Secretaris: R. H. van Driel, Jan Tooropstraat 22; Penningmeester: P. Los, Celciusstraat 66. Afdeeling Amersfoort. A. Blusse van Oud Alblas, Beschermheer. Chr. Groeneveldt, Voorzitter; W. J. v. Dam Jr., 2e Voorztiter; G. van Plate- ringen, Hellestraat 89, le Secretaris; J. van Keulen, 2e Secretaris; C. J. van Ginkel, le Penningmeester, Giro 271052; G. Hoogendoorn, 2e Penningmeester; B. Callenbach, Bestuurslid tevens Vendelcommandant; A. v. Doornik, D. Mees- ter, Bestuursleden. F. W. de Vries, Voorzitter, Marconistraat 21; J. v. d. Vin, Seer., Assenraad- straat 12; Ch. Tetenburg, Penningmeester, Goudsbloemstraat 104. M. v. Essen, Voorzitter, v. Bemmelstraat 96; L. Haksteeg, Secretaris, Marconi straat 5; M. E. Vos, Penningmeester, Rootselaarstraat 22. L. J. C. Cornelissen, Voorzitter, Narcisstraat 56; W. Hagemans, Secretaris, Seringstraat 51; G. de Bruin, Penningmeester, Anjerplein 22. J. Dijkhorst, Voorzitter; P. J. Weytenburg, Secretaris, Vermeerstraat 35; J. Kel- der, Penningmeester, Vermeerstraat 127. A. W. Jansen, Voorzitter, Pullstraat 5; W. v. d. Flier, Coninckstraat 81, Se cretaris; J. Kroeze, Methorststraat 1, Penningmeester. Chr. Albregt, le Voorzitter; M. T. C. Hak, le Secretaris, Liendertscheweg 36; T. R. Voorenkamp, 2e Secretaris; G. W. Gijsbertse, le Penningmeester; S. Buursma, 2e Penningmeester; H. W. van Hoevelaken, Th. Hendriksen, T, Boer, P. J. de Groot, E. Kruithof, A. Noordanus, E. P. Zuurbier, Commissarissen. (Kruiskampkwartier.) G. A. C. Heuns, Voorzitter; R. W. P. van der Hulst, Kruiskamp 68, Secretaris; M. Zijtveld, Pullstraat 11, Penningmeester. 83

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 97