Vereeniging voor Kinderwerktuinen. Afd. Amersfoort der Nederlandsche Reisvereeniging. Ned. Chr. Reisvereeniging. Amersfoortsche Schietvereeniging „Prins Hendrik". Kegelclub „Gooi Hout". Kegelclub „Val Om". Kegelclub „Coroebus". Philatelisten Vereeniging Amersfoort". Amersfoortsche Tafeltennisclub „Over 't Net". R.K. Tafeltennisclub „Theseus". Amersfoortsche IJsvereeniging. Mr. Dr. M. Tydeman, Voorzitter; T. Boer, Secretaris-Penningjneester. Drs. J. Melchior, Voorzitter; J. W. Kiel, J. v. Oldenbarneveltlaan 8, Secretaris; K. Vos, Penningmeester. Afdeeling Amersfoort. Bestuur: Ds. M. G. Gerritsen, Voorzitter; A. Hoevers, 2e Voorzitter; Mej. E. J. C. Achterberg, Secretaresse, Hobbemastraat 5; J. Th. P. de Korte, Pen ningmeester; W. Nijland, 2e Secretaris; Mej. B. van Bemmel, Propagandiste. Stoovestraat 19. J. W. v. Elst, Voorzitter; M. A. v. Bemmel, Secretaris, Fred. v. Blanken- heymstraat 28, Tel. 1063; R. J. v. Ruyven, Penningmeester; J. Postma, 2e Secretaris; K. Ipenburg, Commissaris. Joh. Bottinga, Voorzitter; D. de Groot, Penningmeester; H. J. Bluemink, Secre taris, Wijersstraat 15. W. v. d. Donker, Voorzitter; J. H. Lambermon, Pasteurstraat 10, Secretaris; H. W. J. Fortuin, Penningmeester. Dr. P. K. Drossaart Lulofs, Voorzitter, B. Wuijtierslaan 40. L. E. D. Langeveld, Voorzitter; Dr. G. C. van Hoften, Secretaris, B.W.-laan 70; A. T. A. Artz, Penningmeester; C. Smit, H. Bokking, leden. Amersfoort. C. E. Jolly, Vermeerstraat 6, Voorzitter en waarn.-Secretaris; J. Slager, Pen ningmeester. Onderafdeeling K.J.M.V. J. Coenen, Voorzitter; G. S. Slagter, Secretaris, Arnhemscheweg. 38; P. van Bekkum, Penningmeester. Gelegen aan de Rubensstraat. Voorzitter: vacant; Vice-Voorzitter: K. C. Meulenbroek, Leusderweg 129; Se cretaris: D. J. de Jager, Leusderweg 273, Tel. 1414; Penningmeester: S. Schre- gardus, Groen van Prinstererlaan 1. 84

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 98