Amersfoortsche Damvereeniging. Schaakvereeniging „Amersfoort". Schaakvereeniging A.S.V.A. Bridgeclub „Amersfoort". Gevestigd Hotel Monopole. Film- en Fotokring „Eemland" voor Amersfoort en Omstreken. Pesie's Bad. Stichting Badhuizen Amersfoort. Badhuis Woestijgerweg 3. Sportfondsenbad „Amersfoort". Comite tot Stichting van een Openluchtbad te Amersfoort. Opgericht 1925. 's Maandagsavonds 8 uur, Societeit .Concordia", Langestraat. Bestuur: J. Horsmeier, Voorzitter; A. P. Bey, Secretaris, St. Radboudstraat 32; H. J. J. v. Huuksloot, Penningmeester. Secretariaat: Vondellaan 29. H. v. Raalte, Voorzitter, Langestraat 34b; J. Bijl, Secretaris, Vondellaan 29; A. Hollander, Penningmeester, Rubensstraat 63; A. Hollander, waarn.-wed- strijdleider. Bijeenkomst elken Donderdagavond om 8 uur in Amicitia, Bestuurskamer. Secretariaat Torenstraat lib, Tel. 1128. Voorzitter; A. Huisman, Billitonstraat 30; Secretaris: H. G. Hasken, Toren straat lib; Penningmeester: H. Kollen, Palmstraat 261; Alg. Adj.: G. B. Wolf, Huygenslaan 5; Wedstrijdleider: J. Vogel, Javastraat 13. Speelavond iedere Dinsdag van 812 uur in Hotel ,,Monopole Speelavond iederen Woensdag. Voorzitter: vacature; Secretaris: W. C. Oosterman. W. Meursing, Voorzitter; A. van Leeuwen, Paulus Buyslaan 12, Tel. 1607, Giro 291164, Secretaris-Penningmeester; Ir. J. Ph. Korthals Altes, Algem. Adjunct. Clublokaal en donkere kamer: Brouwerstraat. Inlichtingen verstrekt het secretariaat. St. Anfridusstraat 30, Tel. 925. Dagelijksch Bestuur: lr. F. M. van Veen, Voorzitter; Dr. Louise Bolleman, Secretaresse, Paulus Buyslaan 10; H. G. Huslage, Penningmeester. L. F. van de Rol, badmeester. J. A. C. Spoel, Voorzitter; M. Th. J. van Wessum, L. Gast, J. Visser, G. van Wijland. Ir. J. G. Bijdendijk, Voorzitter; J. Vollema, Secretaris; L. Waterloo, Penning meester; H. A. Huslage; Dr. B. Keulen; H. A. Pothoven; C. Ruitenberg; H. C. J. Venings; J. Zwart. 85

Adresboeken Amersfoort | 1938 | | pagina 99