Ambtenaren van den Burgerlijken Stand. Gemeenteboden. Raadscommissie's. junct-Boekhouder; W. J. Riksen. Adjunct-Boekhouder; J. W. de Graaf, Adj.- Boekhoudster; G. F. G. van Elst, Adj.-Boekhouder; A. S. Bixerman, Adj. Boekhoudster; L. A. H. Wijnhof, Adj. Boekhouder; B. E. te Lintelo, Klerk; J. v. d. Essenburg, Klerk; J. Vierbergen, Klerk; H. J. Budzelaar, Klerk; A. G. Teunissen, tijd. schrijver; A. Middelhoven, tijd. schrijver; H. A. Nichting, tijd. schrijver; S. G. Duursma, tijd. schrijver; A. v. Zweeden, tijd. schrijver; N. Oudshoorn, tijd. schrijver; J. J. Casander, tijd. jongste bediende. Aid. IVt Inkoop. Op deze afdeeling worden behandeld de bestelbonnen en de facturen, de magazijn-, loon- en salarisadministratie's, de wekelijksche administrate en be- taling van loon van werklieden bij de Werkverschaffing tewerkgesteld, de verkoopsadministratie van Openbare Werken en Bouwbureau, de betalingen per bankcheque en per postgiro, de interne controle op gas- en stroom- en waterdebiteuren en waarborgsommen waterleiding, het controleeren en ver- zenden van de aanslagbiljetten van straat- en rioolbelasting, hondenbelasting en schoolgelden, enz. J. W. Floor, Boekhouder, Chef der Afdeeling; M. v. d. Molen, Adj.-Boekhou der; N. A. van Woudenberg, Adj.-Boekhouder; G. H. Klaassen, Klerk; G. Meijer, Klerk; A. Veldhuizen, Klerk; J. J. ter Wolbeek, klerk; A. C. ter Burg, Klerk; C. H. Letschert, tijd. schrijver; C. Berculo, tijd. schrijver; J. M. v. d. Berg, tijd. schrijver; W. A. v. d. Wetering, tijd. schrijver P. J. de Groot, H. Th. de Jong, Th. J. Lap, P. H. R. Huygens en A. J. Bruijnooge. H. A. van Zwieten, concierge kamerbewaarder Raadhuis; E. van Wijland, bode; H. F. van Slooten, bode. Commissie van Wetgeving. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Burg., Voorzitter; Mr. L. Stadig, H. Benninga, B. J. van Munster en G. van Uitert, leden; Mr. W. van den Bijtel, comm. ter Secretarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: L. Waterloo en J. W. Polder. Commissie van bijstand voor de Bedrijven. H. van Galen Last, Wethouder, Voorzitter; H. Smit, W. J. W. C. Bakker, J. L. v. Nieuwenhuizen en L. A. van Hamersveld, leden; A. Over, commies ter Secretarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: J. v. d. Linden en H. Kroon. Commissie van bijstand voor Openbare Werken. B Noordewier, Wethouder, Voorzitter; J. v. d. Linden, L. van Hamersveld, J L. van Nieuwenhuizen en H. Smit, leden; Th. J. Lap, commies ter Secre tarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: W. v. Gent en H. A. Pothoven. Commissie van bijstand voor het Bouw- en Woningtoezicht, Woningbedrijf en Stadsontwikkeling. B. Noordewier, Wethouder, Voorzitter; G. J. Noordman, H. G. Huslage, H. A. Pothoven en W. van Gent, leden; Th. J. Lap, commies ter Secretarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: J. v. d. Linden en J. H. v. Lonkhuyzen. X

Adresboeken Amersfoort | 1940 | | pagina 10