Commissie van beroep ingevolge art. 16 van de Wachtgeld- regeling voor het gemeentepersoneel. Commissie van toezicht op de Bioscopen. Commissie van bijstand voor de Financien. H. van Galen Last, Wethouder, Voorzitter; H. G. Huslage, Mr. L. Stadig, H. N. de Haan en C. Ruitenberg, leden; K. Kaan Jz., Secretaris. Plaats- vervangende leden: H. Benninga en G. van Uitert. Commissie van bijstand in het beheer van den Gem. Geneesk. dienst. A J. Spiekermann, Wethouder, Voorzitter; H. Benninga, A. Gelderman, mevr. B. Rekers-Lodder en H. Kroon, leden; Mej. Mr. L. Bolleman, adj.-commies tei Secretarie, Secretaresse. Plaatsvervangende leden; H. A. Pothoven en L. A. A. van Hamersveld. Commissie van bijstand voor den Reinigings- en Ontsmettingsdienst. A J Spiekermann, Wethouder, Voorzitter; J. v. d. Linden, J. H. van Lonk- huyzen, W. J. W. C. Bakker en J. W. Polder, leden; A. Over, commies ter Secretarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: mevr. B. Rekers-Lodder en G. van Tellingen. Commissie van bijstand voor den Keuringsdienst van vee en vleesch en het Openbaar Slachthuis. A. J. Spiekermann, Wethouder, Voorzitter; J. W. Polder, B J. van Munster. L. Waterloo en G. v. Tellingen, leden; A. Over, comm. ter Secretarie, Secre taris. Plaatsvervangende leden: H. Kroon en C. Ruitenberg. Commissie van bijstand voor het Onderwijs. A. J. Spiekermann, Wethouder, Voorzitter; L. Waterloo, H. Benninga en A. Gelderman, leden; J. G. van Dreumel, comm. chef ter Secretarie, Secretaris. - Plaatsvervangende leden: W. J. WC. Bakker en Mr. L. Stadig. Commissie voor de Voorloopige Vaststelling der Gemeenterekening. H. G. Huslage, Voorzitter; G. J. Noordman en J. H. v. Lonkhuyzen, leden; Haars, hoofdcommies, chef der afd. financ., Secretaris. Scheidsgerecht. T. G. Klaassen, Voorzitter, Dr. R. Miedema, plaatsvervangend voorzitter, H. Kroon, H. Noorman, leden. J. B. Wevers, vacature. Mr. W. v d. Bijtel. commies ter Secretarie, Secretaris. Vacature plaatsvervangend Secretaris. Prof Mr G. J. Nolst Thenite, Voorzitter; A. ter Cock, J. Mebius, vacature, leden; Secretaris: Mr. W. van den Bijtel, Commies ter Secretarie; G. Klaassen, H. J. C. Venings, B. W. Plooij, plaatsverv. leden. IJ Baan, Voorzitter; J. M. N. v. d. Drift, Secretaris; J. G. v. Zanten, F. Boer- winkel, J. Stuurop, H. ten Kate, B. H. Kuiper. XI

Adresboeken Amersfoort | 1940 | | pagina 11