Maatschappelijk Hulpbetoon. Gemeentelijke Geneeskundige dienst. Dienst Openbare Werken. Dienst Bouwtoezicht, Bouwbureau, Woningbedrijf en Stadsontwikkeling. Instelling voor Maatschappelijk Hulpbetoon, Van Persijnstraat 12 telefoon 3241 en 3242. Het bureau is geopend iederen werkdag des middags van 2—3V, uur- 's Zater- dags des morgens van 8J^~9>£ uur. Mr. S. van "t Eind, Voorzitter; Mevr. D. Goekoop-de Lange. Chr. van Zweeden, J. Overeem, J. Zwart T. Vleeming, H. J. C. Venings, leden; Mej. i Muller, Secretaresse; J. H. Verbeek, armverzorger; F. Smits, adj.-comm. le klas; G A C Heunks, adj.-commies 2e klas; J. Gaveel, klerk; Mej. D. van Gelder, tijd. klerke, H. van Norden, tijd. klerk; J. G. Dollee, tijd. klerk. Bureau Westsingel 45. Telefoon 4141. Directeur G. C. van Hoften, arts; Gemeentegeneesheer Dr. B. van Dijk, arts; Schoolverpl. Zr. T. Appel; Administratie Mej. T. Groenveld. Bureau Achter Davidshof 2 (boven). Telefoon 4141 en 4142. Geopend elken werkdag van 8.30 tot 12 en van 1.30 tot 5 uur. Zaterdaqs tot 1 uur. s Spreekuur elken werkdag 's morgens van 9—11 uur. Directeur: Ir. C. G. Beltman, woonhuis tel. 3456. Personeel: J. v. Loenen, technisch Hoofdambtenaar, plaatsverv. Directeur; k? "I technisch ambtenaar le klas gebouwen; Chr. Albregt, technisch ambtenaar le klas, Chef Afd. bestrating; B. H. Brouwer, techn. ambtenaar le klas; K Bouma, techn. ambtenaar 2e klas; H. Jansen, technisch ambtenaar le klasse afd. plantsoenen enz.; B. Elzenaar, magazijnmeester; J. Stam, markt- meester en havenmeester; P. J. Weijtenburg, klerk; Mej. A. J. P. Smits, klerke ypiste; G. van Plateringen concierge; M. T. C. Hak, tijdelijk opzichter- teekenaar; S. van Kalveen, klokkenist; C. v. d. Kraats, bewaarder Beqraaf- plaats Soesterweg; E. A. Jansen, bewaarder begraafplaats „Rusthof", Dooden- weg. Kantoor: Achter Davidshof 2 (boven). Tel. 4141. Geopend voor het publiek elken werkdag van 8.30—12 en van 2—5 uur. Zaterdags tot 1 uur. Spreekuren: elken werkdag 's morgens van 9—11 uur. Directeur en Stadsarchitect: Ir. C. B. v. d. Tak Jr., Arch. B.N.A. Extra spreekuur: Vrijdagavond van 7—8 uur, woonhuis Groen van Prinsterer- laan 25, tel. 5031. Personeel: H. J. J. Radstake, Techn. Hoofdambtenaar, Plaatsvervangend-Direc- teur; A. J. van Tol, Inspecteur Bouw- en Woningtoezicht; J. Kapteyn, Inspec teur Bouw- en Woningtoezicht; A. Pastoor, adj. inspecteur Bouw- en Woning toezicht; J. Wagener, Opzichter; Mej. S. C. des Tombe, Woningopzichteres; J. Jekel, 2e Woningopzichter; A. Eelsingh, Techn. Ambt. le klasse; C. W. van Schooneveld, Techn. Ambt. 2e klasse; K. Berends, Techn. Ambt. 2e klasse; n iitj en- Bode-Huurophaler; J. E. Fisscher, Techn. Ambt. 2e klasse; u Huizinga, Adj.-Commies; Mej. A. J. P. Smits, klerke; J. Werther, dag- schrijver; J. Stouthamer, dagschrijver; G. van Plateringen, Concierge. XII

Adresboeken Amersfoort | 1940 | | pagina 12