Hokke, P. C., arbeider N.S., Dintelstraat 17. Hoksbergen, Wed. A., Puntenburgerlaan 71. Hoksbergen, A., timmerman, Rontgenstraat 22. Hoksbergen, A. H. J., wijnhandelaar, H. v. Viandenstraat 9 Hoksbergen, G., arbeider, Molenbuurt 29. Hoksbergen, H„ landbouwer, Birkt 5. Hoksbergen, J., koopman, Langestraat 118. Hoksbergen. J. A„ koopman, P. Borstraat 21 Hoksbergen, J. A., gep. hoofdconducteur N.S., P. Borstraat 21. Hoksbergen, R., bierhandel en limonadefabrikant, Schimmelpen- ninckstraat 2. Hoi, C. W., meubelmaker en sluiswachter, Utrechtscheweg 39. HoL jr., C. W., meubelmaker, Westsingel 36. Hob H. J., handelsreiziger, Celsiusstraat 52. Hoi, G. J., slager, Appelmarkt 6. Hoi, H. Th., kantoorbed., Utrechtscheweg 59. Holierook, J. M., timmerman en vader jeugdherberg, Zuidsin- gel 25. Holl, bouwstoffen groothandel, Stationsstraat 39. Holland, C. van, boekhouder, Soesterweg 522. Holland, H. van, boekhouder, J. Bosboomstraat 4. Holland, M. van, electro-monteur, L. Beekstraat 4. Hollander, A., kleermaker, Aldegondestraat 93. Hollander, A., kleermaker, Bergstraat 16. Hollander, A., boekhouder, Rubensstraat 63. Hollander, D„ kleermaker, Bergstraat 16. Hollander, G. J. J-, onderwijzer, St. Anfridusstraat 11. Hollander, H., vertegenwoordiger, A. Paulownalaan 31. Hollander, H. W., wagenmaker, Geulstraat 51. -Hollander, J., publicist-journalist, Leusderweg 11. Hollander, W. E. Ch„ fabrieksarbeider, Geulstraat 7. Hollander, B., kuiper, Jasmijnstraat 9. Hollander, T„ aannemer, Randenbroekerweg 4. Hollander, Wed. K. den, J. v. Oldenbarneveltlaan 34. HOLLANDIA'S GOEDERENHANDEL, N.V., Termijnbe- taling, Meubelen, Tapijten, Haarden, Rachels, Dames-, Hee- ren- en Kinderkleeding, Manufacturen enz., Kamp 79. Hollebrand, J. J., onderwijzer, Randenbroekerweg 30. Hollekamp, J„ betonwerker, Ger. Doustraat 5. Holleman, W. A. M., adj. commies gasfabr., B. Ballotstraat 19. Hollestelle, F. P., schilder, Lingestraat 1. Holling, Mej. M. J., hoofdverpleegster. Randenbroekerweg 65. Holmer, J. D„ agent in manufacturen, P. Marielaan 28. Holsappel, E., timmerman, Rijnstraat 11. 135 I

Adresboeken Amersfoort | 1940 | | pagina 143