L. A. A. VAN HAMERSVELD AMERSFOORT Oorebeek, A. C., boekhouder, Beekensteinschelaan 8. Oorschot, A. van, bode-incasseerder, Kruiskamp 5. Oorschot, H. van, gep. wagenmaker, Maasstraat 5. Oorschot, J. van, gep. adj.-onderoff., P. Bothlaan 48. Oorschot, J. A. A. van, meubelmaker, Kruiskamp 5. Oorschot, P. J. A. van, boekhouder, Kapelweg 27. Oort, A. van, loopknecht, Arnh.weg 122. Oort, P. G. van, korporaal pol. troepen, Dintelstraat 23. Oosten, A. van, timmerman, Vlasakkers. Oosten, G. van, Verhoevenstraat 92. Oosten, Mej. M. J. H. van, kraamverzorgster, Pullstraat 15. Oosten, R. J. van, groentenhandel, Verhoevenstraat 92. Ocstendorp, B. van, arbeider N.S., St. Willibrordusstraat 12. Oostenenk, J., vertegenwoordiger, Dollardstraat 180. Oosterbaan, Wed. C., v. Marnixlaan 65. Oosterbaan, W., teekenaar, Puntenburgerlaan 41a. Oosterbeek, G. J. H„ remonterijder, Muurhuizen 46. Oosterberg, P. Chr„ kapper, Kruiskamp 46. Oosterberg, S. P., electricien, Puntenburgerlaan 40b. Oosterboer, W., framevijler, G. van "Stellingwerfstraat 4. Oostergo, W., gep. onderwijzer, Borgerlaan 10. Oosterhof, J„ monteur, Ligusterstraat 30. Oosterhof, rijwielhersteller Cav„ Havik 26. Oosterhoudt, B. J. van, kunstschilder, Lavendelstraat 7. Oosterhout, Mej. C. van, gep. onderwijzeres, v. Marnixlaan 39. Oosterhout, R. R. van, gep. techn. ambt. N.S., v. Marnixlaan 39. Oosterloo, Th., fotograaf, St. Jorisstraat 12a. Oosterman, W. C., gep. hoofd eener school, Fr. van Blanken- heimstraat 57. Oosterom, H. W., sigarenmaker, St. Annastraat 13. Oosterom, Mevr. M., pensionhoudster, Arnhemscheweg 7. Oosterveen, firma M. R. N., kol. waren, Langestraat 42. FIRMA OOSTERVEEN, Langestraat 42, Telefoon 6777. Koloniale waren, Comestibles, Delicatessen, Fijne Vleesch- waren, Indische artikelen, Wijnen en Gedistilleerd. Oosterveld, O., machinist, G. v. Stellingwerfstraat 56. Oosterveld, W. J., vrouwenarts, Beekensteinschelaan 2. TELEFOON 4242 en 4243 Taxi's dag en nacht beschiKbaar 230

Adresboeken Amersfoort | 1940 | | pagina 238