Het Amersfoortsch Dagblad Snel, P. M„ kantoorbediende, Edisonstraat 2. Snellen, Mej. A., steno-typiste, Kalkoenstraat 10. Snellen, gep., Kalkoenstraat 10. Snellen, Mevr., Heinsiuslaan 43. Sneller, Mej. W., leerares, Galvanistraat 5. Snellink, Wed. H., hoofd van de keuken, Utrechtscheweg 293. Snitker, Mej. W. D. C., kantoorbediende, St. Radboudstraat 24. Snitker, W. N., gep. chef de bureau N.S., St. Radboudstraat 24. Snoek, Wed. J., Aldegondestraat 99. Snoek, L. S., directeur ,,Mercator" en A'foortsche Courant Fa. Onnes, v. Limburg Stirumlaan 16. Snoek, J., bureauchef, Borgesiuslaan 35. Snoek, Mej. J. van der, onderwijzeres, Huijgenslaan 18. Snoep, L. H., drogist, Arnh. straat 5. Snoeren, L. Fr. A., koopman, Reigerstraat 36. Snoeren, P. M., letterzetter, Reigerstraat 36. Snoeijerbosch, C. J., decoratieschilder, Westerstraat 92. SNIIIFMOLEN, N.V. DE, v/h A. van Beek Rzn., Tabaks- kerverij, Koffiebranderij, „Hofnar"-sigaren, Kamp 2, Tel. 3501. SNIIIFMOLEN, N.V. DE, v/h A, van Beek Rzn., Groot- handel in Wijnen en Gedistilleerd, Kamp 2, Tel. 3501. Snijder, Mej. D., verpleegster, Brederolaan 7. Snijder, H. J., schilder, Roerstraat 12. Snijder, J., sigarenmaker, Palmstraat 256. Snijder, J., fabrieksarbeider, Groningerstraat 2. Snijder, J. W., bankwerker, Narcisstraat 78. Snijder, Wed. P., Narcisstraat 78. Snijders, A., wever, Rembrandtstraat 34. Snijders, A., fabr.arb., Irisstraat 6. Snijders, A., straatmaker, Heiligenbergerweg 56. Snijders, A. B., schilder, Adm. de Ruijterstraat 28. Snijders, B., Aldegondestraat 75, Snijders, B., monteur, Asterstraat 7. Snijders, C. H., sigarenmaker, St. Annastraat 4. Snijders, C. M„ straatmaker, Randenbroekerweg 1. verleent groote plaatsruimte aan het openbare leven van ELKE gezindte 280

Adresboeken Amersfoort | 1940 | | pagina 290