Afd. Algemeene Zaken en Onderwijs (Kamer 8). Afd. Archief en Registratuur (Kamer 5). Afd. Financien (Kamer 12). Afd. Burgerlijke Stand, Bevolking, Militaire Zaken, Verkiezin- gen en Vermakelijkheidsbelasting (Kamer 3). Postrek. 177511. Afd. Verificatic. van des voormiddags 8.30 tot des namiddags 3 uur. Zaterdags van des voor- middags 8.30 tot des namiddags 1 uur. Tot deze afdeeling behoort: Kabinetszaken, Notulen Raad en Burgemeester en Wethouders, Gemeenteverslag en -statistiek, Uitvoering van wetten en ver- ordeningen, voor zoover deze niet aan andere afdeelingen zijn opgedragen, en voorts Hooger-, Middelbaar-, Nijverheids-, Lager- en Voorbereidend Onder wijs, Schoolgeldregeling en precario-rechten. Ambtenaren. J. G. van Dreumel, commies, chef der afd.; A. Over, commies; Mr. W. van den Bijtel, commies; Th. J. Lap. commies; Mej. Mr. L. A. Bolleman, adj.-commies le kl.; P. J. Visser, adj. commies 2e Id. Tot deze afdeeling behoort: Beheer van het oude en nieuwe archief en van de bibliotheek. Registratuur van ingekomen en uitgaande stukken. Documentatie. Schrijfkamer. Ambtenaren: A. Boogerman, commies, chef der afd.; Mej. L. C. Vos, adj.- commies 2e klas; N. A. J. van den Berg, adj. comm. 2e kl.; Mej. E. Langelaar en W. Schouten, typisten. Tot deze afdeeling behoort: Het geheele comptabel beheer, inclusief de finan- cieele uitvoering der Onderwijswetgeving, Pensioenwetten met uitzondering der afgifte van attestaties de vita, Uitvoering Ambtenarenwet en verdere per- soneelsaangelegenheden, de dividend- en tantiemebelasting, centraal magazijn van bureau- en schoolbehoeften. Ambtenaren: Haars, hoofdcommies, chef der afd.; A. H. Schmitz, commies; J. van Huijzen, adj.-commies le klas; A. Heineman, adj.-commies 2e kl.; W. L. Wieteler, adj.-commies 2e kl.; H. Beenhakker, adj.-commies 2e kl. en P. C. van Straalen, klerk. Tot deze afdeeling behoort: Burgerlijke Stand, Bevolking, Dienstplichtwet, In- kwartiering, Vordering van paarden en automobielen, uitvoering Kieswet, Attestaties de Vita, Paspoorten, Bewijzen van goed gedrag, Nederlanderschap, gegoedheid en onvermogen, Legalisatie's, IJkwet, Inlichtingen omtrent personen, administratie der begraafplaatsen, Nationaliteitsbewijzen, afgifte van arbeids- en rustdagkaarten, aanvragen van nummer- en rijbewijzen ingevolge de Motor- en Rijwielwet, Woonwagenwet en Vermakelijkheidsbelasting. Ambtenaren: P. J. de Groot, commies, chef der afdeeling; H. Th. de Jong, P. H. R. Huijgens, adj.-commies le kl.; E. J. Kamerbeek, bevolkingsagent; J Hulst, controleur vermakelijkheden; A. J. Bruijnooge, adj.-commies 2e kl.; A. H. Renkers, klerk; G. P. Kroes, ambtenaar Bevolking; F. J. Letschert, mach.schrijven; A. J. van Leeuwen, id. Tot deze afdeeling behoort: Verificatie van alle financieele aangelegenheden der gemeente benevens de verificatie van alle door de gemeente gesubsidieerde vereenigingen. VIII

Adresboeken Amersfoort | 1940 | | pagina 8